Ana SayfaMagazinKördüğüm 49. bölüm yeni fragmanı! 26 Temmuz Pazar fragmanı yayınlandı

Kördüğüm 49. bölüm yeni fragmanı! 26 Temmuz Pazar fragmanı yayınlandı

Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan Hint dizisi Kördüğüm için 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Tapasya ile İçça arasındaki ilişkiye ve başkalarından geçenlere odaklanan Kördüğüm dizisinin yeni bölüm fragmanında neler anlatılıyor?

Yaklaşık 2 yıl önce Kanal 7 ekranlarında ilk kez yayınlanan Kördüğüm ikinci kez sevenleriyle buluşuyor.

Kördüğüm 49. bölüm yeni fragmanı

Son bölüm Tapasya’nın İçça’nın yerine geçerek Veer ile evlenmesi damga vurmuştu. Yeni fragman, yeni bölüm hakkında önemli ipuçları veriyor. Yeni fragman Veer’in annesinin başı örtülü olan gelini İçça sanarak yaptığı konuşmayla açılıyor.

Tapasya, Veer’în evine geldiğinde annesine bir sürü yalan söyler. İçça’nın Veer’i sevmediğini ve evlenmek istemediğini anlatır. Veer, İçça yerine Tapasya ile evlendiğini öğrendiğinde şok olur. Tapasya kendisini suçsuz göstermek için yalanlar uydurur. İçça’nın Veer ile son anda evlenmekten vazgeçtiğini söyler. Veer, Tapasya’nın yalanlarına inanmaz ve onunla evliliklerini kabul etmez. İçça ile konuşmak isteyen Veer’in karşısında bu kez annesi vardır. 

Veer kanlıdırıldığını düşünüyor

Veer, bu işte Tapasya’nın parmağı olduğunu düşünür. İçça ise Damini’ye olanları kimseye anlatmaması için söz verdirir. İçça yerine Tapasya’nın gelin olduğundan Thakur ve Divya’nın da haberi yoktur. Veer, Tapasya tarafından kandırıldığını düşünür ve gerçekleri öğrenmek için İçça’yı görmeye gider.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri