Ana SayfaMagazinKördüğüm 54. bölüm fragmanı yayınlandı! Cuma fragmanında İçça'nın büyük pişmanlığı

Kördüğüm 54. bölüm fragmanı yayınlandı! Cuma fragmanında İçça’nın büyük pişmanlığı

Kördüğüm 54. bölüm framanında İçça'nın sevdiği Veer ile evlenen Tapasya'nın en ufak bir pişmanlık duymağı grülüyor. Kördüğüm fragmanı cuma günkü bölüm hakkında ipuçları veriyor.

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm’ün 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Divya’nın İçça’dan özür dilemesine şahit oluyoruz.

Kördüğüm 54. bölüm fragmanı

Yeni fragmanda Divya, Tapasya’nın yaptıkları için İçça’dan af diler ve bir daha Veer ile görüşmemesini ister. İçça’nın Veer ile görüştüğünü anlayan Divya bir daha böyle bir durumun yaşanmaması için onunla konuşur. Veer ise bir anda oraya çıkan amcasının kim olduğunu öğrenmeye çalışır.

Damini, o gece Tapasya’nın Veer ile evlenmesine izin verdiği için pişman olur. Damini kızını da alıp Thakurların evinden gitmeye karar verir. Thakur, Tapasya yüzünden İçça’nın hayatı karardığı için çok üzgünüdür. Tapasya ile tüm bağını koparır. Tapasya’yı bu kötü kararı almasında büyükannenin neden olduğunu düşünür ve onu suçlar. Tapasya, Veer’in sevgisini kazanmak için ailesinin gözüne girmeye çalışır. Ancak Veer, Tapasya’yı yok saymaya devam eder.

Kanal 7’nin tekrarları yayınlanan Hint dizisi Kördüğüm her gün saat 19:00’da Kanal 7’de ekrana geliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri