Ana SayfaMagazinKore uyarlaması Evlilik Sözleşmesi dizisinin ismi belli oldu! İkimizin Sırrı oyuncu kadrosu...

Kore uyarlaması Evlilik Sözleşmesi dizisinin ismi belli oldu! İkimizin Sırrı oyuncu kadrosu ve konusu ne?

Kore uyarlaması Evlilik Sözleşmesi dizisinin ismi belli oldu! İkimizin Sırrı oyuncu kadrosu ve konusu ne? Kore uyarlaması Marriage Contract'ın (Evlilik Sözleşmesi) çekimleri başladı. Dizinin adı İkimizin Sırrı oldu. Diziyle ilgili tüm detaylar haberimizde…

Kore uyarlaması Evlilik Sözleşmesi dizisinin ismi belli oldu! İkimizin Sırrı oyuncu kadrosu ve konusu ne? Kore uyarlaması Marriage Contract’ın (Evlilik Sözleşmesi) çekimleri başladı. Dizinin adı İkimizin Sırrı oldu. Diziyle ilgili tüm detaylar haberimizde…

Kore uyarlaması Evlilik Sözleşmesi dizisinin ismi belli oldu

Kore uyarlaması Marriage Contract’ın (Evlilik Sözleşmesi) çekimleri başladı. Üs yapım’ın ATV için hazırladığı dizinin adı İkimizin Sırrı oldu. Dizinin başrollerinde Aras Aydın ve Leyla Feray yer alıyor.

Konusu ve iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin orijinalinde konusu şöyle; bir kadın kocasını geçirdiği kazada kaybediyor. Bundan sonra kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlıyor. Ancak, beyninde tümör olduğunu öğreniyor. Kızına bakabilecek bir varis bulmak amacıyla sınırlı bir süre eşi olabilmesi için bir adamla sözleşme imzalıyor.

Aras Aydın ile Leyla Feray’ın başrolünü oynayacağı dizide gazteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek rol alacak. Özen Yula’nın yazdığı, Cem Akyoldaş’ın yöneteceği dizinin ikinci kadın başrol oyuncusu ise Bestemsu Özdemir oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri