Ana SayfaTürkiyeKorkmaz Karaca'nın Barlas ailesiyle çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı! Karaca'nın Barlas ailesiyle nasıl...

Korkmaz Karaca’nın Barlas ailesiyle çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı! Karaca’nın Barlas ailesiyle nasıl bir ilişkisi var?

Korkmaz Karaca'nın Barlas ailesiyle birlikte çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Karaca'nın AK Parti'ye Barlas ailesi tarafından transfer edilmiş olabileceği sorusu akıllara geldi.

Korkmaz Karaca’nın Barlas ailesiyle birlikte çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Son günlerin tartışılan ismi Korkmaz Karaca’nın ilişkileri tartışılmaya devam ediyor. Sarıgül’ün ve Baykal’ın danışmanlığından sonra 2018’de AK Parti’ye transfer olan ve yıldızı parlayan CBlığı para politikaları kurulu üyesi Korkmaz Karaca’nın Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas ile fotoğrafı ortaya çıktı.

Deniz Baykal’ın doğum gününde çekilen fotoğrafta Mehmet Barlas, Deniz Baykal ve Korkmaz Karaca’nın yanı sıra Canan Barlas ve Bosphorus Global Yönetim Kurulu Üyesi Can Paker de yer alıyor.

Karaca’nın Barlas ve Paker ailesiyle ilişkisi net şekilde bilinmezken Karaca’nın AK Parti’ye Barlas ailesi tarafından transfer edilmiş olabileceği sorusu akıllara geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri