Ana SayfaTürkiyeBahçeli hedef aldı korku dolu bekleyiş başladı! Sevilay Yılman'dan tedirgin eden tweetler

Bahçeli hedef aldı korku dolu bekleyiş başladı! Sevilay Yılman’dan tedirgin eden tweetler

MHP lideri Devlet Bahçeli bugün Twitter’dan bazı gazetecileri hedef aldı. Bahçeli’nin sert şekilde eleştirdiği isimlerden biri olan Sevilay Yılman, cevabını Twitter’dan verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli bugün Twitter’dan bazı gazetecileri hedef aldı. Bahçeli’nin sert şekilde eleştirdiği isimlerden biri olan Sevilay Yılman, cevabını Twitter’dan verdi. Yayınladığı mesajlar nedeniyle insanların korku içinde olduğunu söyleyen Sevilay Yılman, “Gerçekten anlaşılır gibi değil” demekle yetindi.

Bahçeli Sevilay Yılman’ı hedef aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli twitter mesajında Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı ve Orhan Bursalı’nın yanında Habertürk yazarı Sevilay Yılman’ı hedef aldı. Sert ifadeler kullandı.

Sevilay Yılman’dan Bahçeli yanıtı

Bahçeli’nin hedef göstermesi nedeniyle korku yaşadığını aktaran Yılman şu açıklamaları yaptı:

“Sayın Devlet Bahçeli, şahsımı hedef gösterdiğiniz bu tweet dolayısıyla telefonum susmuyor. Ailem başta olmak üzere eş dost arayıp; ‘Dikkat et çünkü artık her an başına bir şey gelebilir’ diyor. Bir tweetiniz yüzünden insanları böyle korku sarması gerçekten anlaşılır gibi değil.

Bir de çok tuhaf ama ne ekranda ne de yazımda ‘erken seçim olacak’ gibi bir ifadem asla olmadı. Tersini savundum hep! Çünkü yeni sistemde bunun kararının da Cumhurbaşkanı kararnamesi veya meclisin 4’te 3 çoğunluğu ile mümkün olduğunu iyi bilen bir gazeteciyim!

Ayrıca beni takip edenler kabul edeceklerdir: İktidara da muhalefete de gerektiğinde eleştirel yaklaşımı olan; iktidara ya da muhalefete kategorik yandaş ya da kategorik karşıt bir gazeteci değilim. Ya birileri yanlış bilgi vermiş benimle ilgili ya da siz isimleri karıştırdınız!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri