Ana SayfaTürkiyeKorku duvarları aşıldı ama... Abdullah Başcı: AK Parti nasıl bu hale geldi?...

Korku duvarları aşıldı ama… Abdullah Başcı: AK Parti nasıl bu hale geldi? Milletin nefret ettiği bir kötülük objesine nasıl dönüştü? FETÖ borsalarına, Pelikan’a bakın

Çorum'da bir teyzenin Davutoğlu'na yakarışı ülkenin gündemine otururken, Abdullah Başcı'dan ders niteliğinde bir paylaşım geldi.

Çorum’da bir teyzenin Davutoğlu’na yakarışı ülkenin gündemine otururken, Abdullah Başcı’dan ders niteliğinde bir paylaşım geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, “Allah’ınızı severseniz o uçakları alın. Yapılacaksa o uçaklarla yapılsın o kanal…Yoksa ahirette yakanıza sarılırım. Milleti öldürmediler, süründürdüler. O uçakları alın sizi desteklerim” diyen o teyzenin videosunu paylaşarak “AK Parti milletin nefret ettiği bir kötülük objesine nasıl dönüştü” diye sordu.

İşte Abdullah Başcı’nın ses getiren o paylaşımı:

AK Parti nasıl bu hale geldi? Milletin nefret ettiği bir kötülük objesine nasıl dönüştü? Pelikancılara bakın… FETÖ borsalarına bakın, Merkez Bankası’nı oyuncağa çevirenlere bakın. Korku duvarları aşıldı.Vatandaş artık konuşmaya başladı.

Ne olmuştu?

Çorum’da çarşıya inen ve vatandaşlarla bir araya gelen Davutoğlu’na yaşlı bir teyzenin, “Allah’ınızı severseniz o uçakları alın. Yapılacaksa o uçaklarla yapılsın o kanal…Yoksa ahirette yakanıza sarılırım. Milleti öldürmediler, süründürdüler. O uçakları alın sizi desteklerim” diyerek yakarışta bulundu.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, “O uçakları alın ellerinden” diyen vatandaşa cevabı “Geldiğimiz gibi o uçakların hepsi satılacak. Hepsi fakire fukaraya dağıtılacak” oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri