Ana SayfaMagazinKuaförüm Sensin yarışmasında gün birincisi kim oldu? Puan durumu ne?

Kuaförüm Sensin yarışmasında gün birincisi kim oldu? Puan durumu ne?

Bülent Ersoy'un da jüri olduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında gün birincisi kim oldu? 26 Ağustos Çarşamba günü puan durumu ne oldu?

Kuaförüm Sensin gün birincisi kim oldu? Bülent Ersoy’un da jüri olduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında gün birincisi kim oldu? İşte sevilen moda yarışması Kuaförüm Sensin 26 Ağustos gün birincisi kim sorusunun yanıtı ve günlük puanlamalar.

Kuaförüm Sensin 26 Ağustos günün birincisi kim? Puan durumu bu kez nasıl gerçekleşti. Show TV’nin yüksek reytingli yarışması bugün büyük çekişmeye sahne oldu.

26 Ağustos Çarşamba puan durumu

Yarışmacılar bugün de kendilerine verilen süre içerisinde jüri üyelerinin istedikleri konsepti yerine getirdi ve puanlama için jüri karşısına çıktı.

Yılların eskitemediği ses Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter’den oluşan jüri üyelerinin verdiği puanlamalar sonucunda Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba puan durumu haberimizde yer alacak.

Haftanın ilk iki günü puan durumu

Kuaförüm Sensin yarışmasının iddialı takımlarından olan ve geçtiğimiz haftanın finali bölümünde de günün birinciliğini elde etmelerine rağmen büyük ödülü kazanmayı başaramayan Yağmur, Hüseyin ve Özge bu haftaya adeta bomba gibi başladı.

Ünlü yarışmada haftanın ilk 2 gününde yüksek puanlar alarak jüri üyelerinin takdirini kazanan yarışmacılar günün birinciliklerini de eline aldı.

Yarışmada oldukça iddialı olduklarını söyleyen takım rekor kırmayı istediklerini bu nedenle üst üste birinciliklerinin devam edeceğini öne sürdü. Bugün de günün konseptini yerine getirmek isteyen takımlardan biri günün en yüksek puanını alarak günün birincisi olacak ve haftanın finali için avantajlı duruma geçecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri