Ana SayfaMagazinKuaförüm Sensin'de Bülent Ersoy neden yok? Yarışmadan ayrıldı mı?

Kuaförüm Sensin’de Bülent Ersoy neden yok? Yarışmadan ayrıldı mı?

Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy neden yok? Diva'nın hayranları Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy neden yok sorusunu sormaya şimdiden başladı.

Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy neden yok? Bıraktı mı? Ayrıldı mı? Moda ve güzellik yarışması Kuaförüm Sensin bugün yeniden ekrana geldi ancak bir değişiklikle Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün yoktu. Diva’nın hayranları Kuaförüm Sensin Bülent Ersoy neden yok sorusunu sormaya şimdiden başladı.

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı

Gelen son haberlere göre Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrıldı. Uzun süredir jüri üyeliğini başarıyla gerçekleştiren ünlü sanatçının yerine geçen ismin Fatih Ürek olduğu konuşuluyor. Bu bir iddia daha resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak sosyal medyada konuşulanlara göre Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrıldı onun yerine gelecek isim Fatih Ürek.

Neden ayrıldı?

Bülent Ersoy’un Kuaförüm Sensin yarışmasında neden ayrıldı bilinmiyor. Ancak belki yoruldu belki de artık gündüz programında görünmek istemedi. Bu iki sorunun cevabı henüz net değil.

İkinci değişiklik oldu

Daha önce bir büyük değişiklik daha yaşanmıştı ünlü moda yarışmasında. Tiyatrocu Gözde Kansu geçen ay yarışmaya ‘daha çok tiyatro yapmak istiyorum’ diyerek veda etmişti. Onun yerine sunuculuk görevini ünlü oyuncu Çiğdem Batur üstlenmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri