Ana SayfaMagazinKubilay Aka'nın önceki mesleği şaşırttı! Kubilay Aka'nın önceki mesleği ne?

Kubilay Aka’nın önceki mesleği şaşırttı! Kubilay Aka’nın önceki mesleği ne?

Kubilay Aka'nın önceki mesleği şaşırttı! Kubilay Aka'nın önceki mesleği ne? Çukur'un Celasun'u oyunculuktan önce yaptığı mesleği açıkladı. Kubilay Aka'nın keşfedilmeden önce yaptığı meslek çok şaşırttı.

Kubilay Aka’nın önceki mesleği şaşırttı! Kubilay Aka’nın önceki mesleği ne? Çukur’un Celasun’u oyunculuktan önce yaptığı mesleği açıkladı. Kubilay Aka’nın keşfedilmeden önce yaptığı meslek çok şaşırttı.

Kubilay Aka’nın önceki mesleği şaşırttı

Fenomen dizi Çukur ile geniş hayran kitlesine ulaşan Kubilay Aka, oyunculuk serüveninin basıl başladığını anlattı.
Yer aldığı yapımlarla son zamanlarda dikkatleri üzerine toplayan yakışıklı oyuncu son olarak Çukur dizisi Celasun karekteriyle çok sevildi. Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde final bölümüyle ekranlara veda eden diziyle iyi bir çıkış yakalamış oldu.

Yakışıklı oyuncu yeni sezonda iddialı bir projeyle tekrar ekranda olacak. Bensu Soral ile başrollerini paylaşacağı Cam Tavanlar dizisi şimdiden merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan tanıtımları da büyük ilgi gördü.

Kubilay Aka’nın önceki mesleği ne

Başarılı oyuncu, Hakan Gence ile gerçekleştirdiği röportajında keşfedilme hikayesini anlattı.
Hakan Gence’nin, “Havalimanında çalışırken bir anda keşfedildin ve hayatın değişti. Seninki nasıl bir hikâyeydi?’ sorusuna ünlü oyuncu, “Havalimanı yönetimi okudum. Bodrum’da havalimanında yer görevlisiydim. Aslında masa başı bir iş yapamayacağımı biliyordum.

Hayalim oyunculuktu ama ‘Üniversiteyi bitireyim, denerim’ diye düşünüyordum. Bir anda teklif geldi.Hiç beklemediğim için kararsız kaldım. Evde bir-iki gün oturup ‘Denesem mi, denemesem mi’ diye düşündüm. Baktım kaybedecek bir şeyim yok. Denemek istedim.” şeklinde cevap verdi.

Kubilay Aka, 2016 yılında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakteriyle oyunculuğu adım attı. Çukur’da Celasun Gümüş karekterine hayat veren Aka, Cam Tavanlar dizisiyle ilk başrol deneyimini yaşayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri