Ana SayfaTürkiyeKulislerde konuşulanlara göre Aytun Çıray'ın derdi..

Kulislerde konuşulanlara göre Aytun Çıray’ın derdi..

Aytun Çıray anlaşılan Mansur Yavaş’ı yıpratmak için yepyeni bir yol buldu: Sancaktar dergisinin imtiyaz sahibi Eyüp Gökhan Özekin.

Kulislerde konuşulanlana göre Aytun Çıray son üç aydır Mansur Yavaş‘tan randevu istiyor ancak bir türlü bunu başaramıyor. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, 3 aydır koparamadığı randevunun intikamınıysa Mansur Yavaş’a saldırarak almaya çalışıyor.  

Mansur Yavaş’ın her fırsatta büyük övgüyle bahsettiği Ankara Kent Konseyi’nde, Eyüp Gökhan Özekin’in de olması İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray için yeni bir savaş meselesi oldu. Ancak burada gerçek amaç Özekin değil Mansur Yavaş’ın yıpratılması.

Daha önce Selahattin Demirtaş’ın mesajını övgüyle paylaşan Aytun Çıray bu kez de kalkan olarak Atatürkçülük meselesini kullanıyor.

Mansur Yavaş’ın Ankara Belediye Başkanı seçilmesinde Atatürkçülerin büyük payı olduğunu anlatan Aytun Çıray, geçmişte Atatürk’e bazı eleştirilerde bulunmuş Eyüp Gökhan Özekin’in kent konseyinde yer almasını tartışma konusu yaparak doğrudan Mansur Yavaş’ı hedef alıyor.

Yani gerçek amaç ne Atatürkçülük ne de Eyüp Gökhan Özekin. Mesele İYİ Parti’de bütün gücü isteyen Aytun Çıray’ın hırslarının İYİ Parti’yi bölünmeye sürükleyecek olması gerçeği.

İşte Özekin’in Aytun Çıray’ın kendisini hedef alması hakkında yazdıkları:

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz