Ana SayfaTürkiyeKürşat Ayvatoğlu: AK Parti, Kastamonu Belediyesi'ni kaybedince işsiz kaldım, boşluğa düştüm

Kürşat Ayvatoğlu: AK Parti, Kastamonu Belediyesi’ni kaybedince işsiz kaldım, boşluğa düştüm

Kürşat Ayvatoğlu, AK Parti'nin Kastamonu Belediyesi'ni kaybetmesiyle işsiz kaldığını ve boşluğa düştüğü döneme denk geldiğini söyledi

Uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntülerinin basına sızmasının ardındangözaltına alınan ve ev hapsi cezasına çarptırılan AK Parti Genel Merkez eski çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, Deutsche Welle Türkçe’den Nevşin Mengü’ye konuştu.

Kürşat Ayvatoğlu, uyuşturucu kullandığı dönemin AK Parti’nin Kastamonu Belediyesi’ni kaybetmesinin sonrasında işsiz kalması ile boşlukta olduğu bir sürece denk geldiğini söyledi ve “Tuzağa düşürüldüm” ifadelerini kullandı.

Sözlerine AK Partililerden özür dileyerek başlayan Ayvatoğlu, “Bir haftadır gündemi gereksiz yere meşgul ettiğim için ve çok yanlış bir ortamda yanlış şekilde ifade edildiğim için özür diliyorum” dedi.

Ayvatoğlu, tehdit edildiğini ve kendisine şantaj yapmak isteyenler olduğunu dile getirerek “Ben de böyle uygunsuz bir görüntüm olmadığını düşünerek reddettim. Pudra şekeri meselesine gelirsek bir siyasi partinin büro elemanı olarak görev yapmaktaydım. Öyle bir atmosferden birden gözaltına girince olayın şoku ile parti teşkilatını üzmemek adına aklıma ilk o geldi” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri