Ana SayfaMagazinKurtlar Vadisi Polat boşandı! Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı neden boşandı?

Kurtlar Vadisi Polat boşandı! Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı neden boşandı?

Kurtlar Vadisi Polat boşandı! Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı neden boşandı? Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar karekteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz 9 yıl önce evlendiği eşi Nagehan Kaşıkçı'dan boşandı.

Kurtlar Vadisi Polat boşandı! Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı neden boşandı? Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar karekteriyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz 9 yıl önce evlendiği eşi Nagehan Kaşıkçı’dan boşandı.

Kurtlar Vadisi Polat boşandı

Necati Şaşmaz, 2012 aralık ayında Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturdu. Masal gibi başlayan aşk ayrılık dedikodularıyla ara ara gündeme gelse de 2 çocuğu olan çift evliliklerini sürdürdü.

Necati Şaşmaz, evliliklerinin 7. yılında  2 çocuğunun annesi olan Nagehan Kaşıkçı’ya 10 milyon TL tazminat isyerek boşanma davası açtı.

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı neden boşandı

Nagehan Kaşıkçı ise Necati Şaşmaz’ın kendisini “Sana Polat Alemdar gibi davranacağım” diye tehdit ettiği ve kötü muameleye  maruz kaldığı gerekçesiyle 20 milyon TL tazminat isteyerek karşı dava açtı.
Boşanma davaları sonuçlanan Kaşıkçı ve Şaşmaz’ın tazminat taleplerini mahkeme tarafların suçlamalarını eşit bularak reddetti. Çocukların velayeti anneleri Nagehan Kaşıkçı’ya verildi.

Necati Şaşmaz, Nagehan Kaşıkçı’ya tazminat  ancak ancak 16 bin lira çocuk nafakası ödeyecek.

Polat Alemdar çakma kahraman

Kurtlar vadisi dizisi yayınlandığı dönem ekranlarda fırtına gibi esiyordu. Perşembe geceleri yayınlanan diziden sonra Cuma günleri gençler sokakta Polat alemdar gibi yürümeye, konuşmaya ve bakmaya başlıyordu.

Dizinin seveni çok olduğu gibi diziyi eleştirenler de vardı. CNN Türk’te yayınlanan Reha Muhtar’ın sunduğu “Çok Farklı” programında  Kurtlar Vadisi dizisi tartışılmıştı.

O dönem Taraf Gazetesi’nde yazan Rasim Ozan Kütahyalı konuya ilişkin ilginç bir yorumda bulundu. Kütahyalı, “Her dizinin her filmin bir zihniyeti olur. Mutlaka bir rol modeli olur. Burdan bütün gençlere sesleniyorum, Polat Alemdar, çakma kahramandır. Çakma delikanlıdır. Dandik bir adamdır” şeklinde konuşmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri