Ana SayfaMagazinKurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı Çiğdem Batur tacizciye isyan etti! Çiğdem Batur uğradığı...

Kurtlar Vadisi’nin Savcı Leyla’sı Çiğdem Batur tacizciye isyan etti! Çiğdem Batur uğradığı tacizi anlattı

Kurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı Çiğdem Batur tacizciye isyan etti ! Çiğdem Batur uğradığı tacizi anlattı. Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Savcı Leyla karakteriyle akıllara kazınan Çiğdem Batur’un başı tacizci Erdinç B. ile dertte.

Kurtlar Vadisi’nin Savcı Leyla’sı Çiğdem Batur tacizciye isyan etti ! Çiğdem Batur uğradığı tacizi anlattı. Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Savcı Leyla karakteriyle akıllara kazınan Çiğdem Batur’un başı tacizci Erdinç B. ile dertte.

Kurtlar Vadisi’nin Savcı Leyla’sı Çiğdem Batur tacizciye isyan etti

TV100’ün yaptığı habere göre, Çiğdem Batur’un 2014 yılında kendisini taciz ettiğini söyleyerek dava açtığı Erdinç B. isimli kişiden yine taciz gördüğünü ortaya çıktı.

Çiğdem Batur sosyla medyadan yaptığı paylaşımda “Yettiniz artık” diyerek isyan etti.

Sosyal medya hesabından paylaştığı videoda “4-5 sene önce benim bir davam vardı. Birçoğunuz biliyor. Bilmeyenler içinde tekrar söylemek istiyorum. Bu bir sapık davasıydı.

İsmi Erdinç olan bir şahsın soyadını veremiyorum çünkü hala dosya mahkemede olduğu için. Erdinç isimli şahsın beni, ailemi, çevremi taciz ederek gerek cep telefonlarıyla gerek mesajlarıyla gerek aramalarıyla daha sonra işi ilerletip benim evime çiçekler, benzeri birtakım hediyeler yollayarak aynı şekilde benim tiyatro oyunları ama gelip, her oyuna bilet alıp, Twitter’dan “İşte şimdi şu koltukta oturuyorum, seni izliyorum gözüm üzerinde” diyerek yazdığı taciz mesajlarıyla birlikte biz bir dava açmıştık.

Bu dava nasıl sonuçlandı derseniz; bu şahsın daha önce herhangi bir suç işlemediğinden dolayı cezası ötelendi. Bu ne demek oluyor; bu ve buna benzer suç işlerse eğer hapis cezası alacak.”  Dedi.

Bu işin peşini bırakmayacağını söyleyen başarılı oyuncu Çiğdem Batur, Erdinç B. isimli şahsın ceza alması için elinden geleni yapacağını vurguladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri