Ana SayfaMagazinKuru Otlar Üstüne konusu ne? Nuri Bilge Ceylan'dan yeni film

Kuru Otlar Üstüne konusu ne? Nuri Bilge Ceylan’dan yeni film

Kuru Otlar Üstüne konusu ne? Nuri Bilge Ceylan'dan yeni film! Türk Sinema tarihinin efsane ismi Nuri Bilge Ceylan'dan yeni film müjdesi geldi. Detaylar haberimizde!

Kuru Otlar Üstüne konusu ne? Nuri Bilge Ceylan’dan yeni film! Türk Sinema tarihinin efsane ismi Nuri Bilge Ceylan’dan yeni film müjdesi geldi. Detaylar haberimizde!

Kuru Otlar Üstüne konusu ne?

Türk Sinema tarihinin efsane ismi Nuri Bilge Ceylan’dan yeni film müjdesi geldi. Birden fazla başarılı oyuncuların yer alacağı Kuru Otlar Üstüne filminin oyuncu kadrosunun güçlü oluşu kadar konusu da herkesin merakla ve ilgi ile izleyeceği türden. Kuru Otlar Üstüne filminin çekimleri başladı.

Nuri Bilge Ceylan’ın büyük festivallerde de izleyici ile buluşturacağı “Kuru Otlar Üstüne” filminde Anadolu’da ücra bir köyde zorunlu görevini tamamlarken, İstanbul’a atanmayı uman genç öğretmen Samet’in öyküsü anlatılıyor.

Başrollerini Ebru Ceylan, Merve Dizdar ve Deniz Celiloğlu gibi ünlü ve başarılı isimlerin üstlendiği Kuru Otlar Üstüne filminin 2022 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri