Ana SayfaMagazinKuruluş Osman 56. Bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle

Kuruluş Osman 56. Bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle

Kuruluş Osman 56. Bölüm fragmanı izle. ATV’de ekrana gelen dönem dizisi Kuruluş Osman yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir beğeniyle takip ediliyor. Burak Özçivit, Özge Törer ve Tamer Yiğit gibi oyuncuların yer aldığı dizi bu akşam 55. Bölümü ile ekrana geldi. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle.

Kuruluş Osman 56. Bölüm fragmanı izle

Kuruluş Osman’ın 56. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman’ın heyecanla beklenen 55. Bölümünde, Söğüt harekâtında yaralanan Cerkutay’ın akıbetinin ne olacağı belli oluyor.

Osman Bey’in, Nikolay’ın Söğüt’e yapmayı planladığı baskını boşa çıkarması ve savaş alanında Bizans ordusunun karşısına dikilmesi, uç bölgesinde bir kez daha dengelerin değişmesine neden olur.

Moğolların baskısı yüzünden ağır vergiler koyan Yarhisar Tekfuru’nun zalimliği nedeniyle Yarhisarlılar Osman Bey’e sığınır. Osman Bey, Togay’ın sığınmacıların geri gönderilmesini talebini reddeder ve bu hareket, Bizans-Moğol ittifakının yeniden kurulmasına yol açar.

Togay, Osman Bey’e karşı kendi nökerleri ile Bizans askerlerinin de emrine verilmesini sağlamıştır. Togay’ın Kayı Obası’na karşı büyük bir harekât gerçekleştireceği haberi üzerine Malhun Hatun bu savaşta Osman Bey’in yanında yer almak ister, bu nedenle de babası Umur Bey’le karşı karşıya gelir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri