Ana SayfaTürkiyeLevent Gültekin: Türkiye’yi gözden çıkarmış bir iktidar var

Levent Gültekin: Türkiye’yi gözden çıkarmış bir iktidar var

Levent Gültekin AK Parti'yi çok sert eleştirdi. Levent Gültekin “Ülkesini gözden çıkramış bir iktidar var ülkesinin halkının önemli bir kısmını gözden çıkarmış bir iktidar var” şeklinde konuştu.

Halk TV’de Murat Sabuncu ile gündemi yorumlayan Levent Gültekin, AK Parti iktidarının ülkeyi gözden çıkardığını söyledi.

Levent Gültekin “Bize bütün anketler şunu gösteriyor. AK Parti ile MHP’nin toplam oyu kararsızlar dağıtılmadan yüzde 35. Bu şu demek yüzde 65 bu gidişatın karşısında” dedi.

Levent Gültekin: Ülkesini gözden çıkarmış bir iktidar var

Gültekin, “AK Parti seçimle gitmez diyorlar. Ben buna katılmıyorum. İngilizlerin kendini gerçekleştiren kehanetler diye meşhur atasözü vardır. Bizdeki de böyle bir şey. ‘Bunlar seçimle gitmez’ demek Erdoğan’a cesaret veriyor” ifadelerini kullandı.

“Tayyip Erdoğan ile polemik yapmayı, laf sokmayı, ağız dalaşı yapmayı bırakıp topluma umut verecek bir birliktelik sağlanmalı. Erdoğan da böylece seçimle gider” diyen Levent Gültekin “Ülkesini gözden çıkramış bir iktidar var ülkesinin halkının önemli bir kısmını gözden çıkarmış bir iktidar var” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri