Ana SayfaMagazinLeyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun nasıl devam edecek?

Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun nasıl devam edecek?

Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun nasıl devam edecek? Bir dönemin en dikkat çekici yapımlarından olan Leyla ile Mecnun, tam kadrosuyla yakında yeni bölümleri ile Exxen'de yayımlanacak. İşte Leyla ile Mecnun’la ilgili tüm detaylar…

Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun nasıl devam edecek? Bir dönemin en dikkat çekici yapımlarından olan Leyla ile Mecnun, tam kadrosuyla yakında yeni bölümleri ile Exxen’de yayımlanacak. İşte Leyla ile Mecnun’la ilgili tüm detaylar…

Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak

Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekileceğini Acun Ilıcalı duyurmuştu. Ancak dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Yapılan açıklamalarda Leyla ile Mecnun dizisinin yayın tarihine dair bilgi yer almadı.

Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt gibi usta isimlerin tam kadro olarak yer alacağı Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sının ise oyuncu Deniz Işın olacağı, yönetmen Onur Ünlü tarafından açıklanmıştı.

Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan 29 yaşındaki oyuncu Deniz Işın, Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı olmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri