Ana SayfaMagazinLeyla ile Mecnun ne zaman başlıyor? Leyla ile Mecnun 26 Haziran'da sete...

Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor? Leyla ile Mecnun 26 Haziran’da sete çıkıyor

Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor? Leyla ile Mecnun 26 Haziran'da sete çıkıyor! Exxen platformunu kuran Acun Ilıcalı, efsane dizi Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getirecek. Dizi 26 Haziran'da sete çıkıyor. Detaylar haberimizde!

Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor? Leyla ile Mecnun 26 Haziran’da sete çıkıyor! Exxen platformunu kuran Acun Ilıcalı, efsane dizi Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getirecek. Dizi 26 Haziran’da sete çıkıyor. Detaylar haberimizde!

Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor

Acun Ilıcalı, efsane dizi Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getirecek. Exxen Leyla ile Mecnun Sevilen dizi Sihirli Annem’den sonra Leyla ile Mecnun dizisi de Exxen’e gelecek. Alınan bilgilere göre Leyla ile Mecnun dizisi kadrosu yeniden Exxen’de birleşecek.

Dizinin yönetmenliğini yine Onur Ünlü yapacak. Oyuncu kadrosunda ise Osman Sonat, Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin ve Ali Atay bulunacak. Leyla ile Mecnun hayranları Leyla ile Mecnun Exxen’de ne zaman başlayacak sorusunun yanıtlarını arıyor. Dizinin çekimleri yaz aylarında başlayacak.

Ardından dizi henüz başlamadan bir kriz çıktı. “Leyla ile Mecnun”da Erdal Bakkal krizinin nasıl sonuçlanacağı ise merak konusuydu. Erdal Bakkal’a hayat veren Cengiz Bozkurt’la ilgili kriz yaşadığı gündeme gelmişti.

Sevenlerinin geçen aylarda 10. yaşını kutladığı “Leyla ile Mecnun” dizisinin bu yaz Exxen için yeniden çekilecek olması büyük heyecan yaratmıştı. Onur Ünlü eski ekibi toplamak için kolları sıvamış ancak fenomen dizide Erdal Bakkal’a hayat veren Cengiz Bozkurt’la ilgili kriz yaşadığı gündeme gelmişti.

Birsen Altuntaş’ın haberlerine göre Onur Ünlü, usta oyuncu Cengiz Bozkurt’u da ikna etti. Dizinin ekibi yeni bir değişiklik olmazsa 26 Haziran‘da sete çıkacak. Dizide henüz Leyla karakterine kimin hayat vereceği ise netlik kazanmadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri