Ana SayfaTürkiyeGazeteci fısıldamasıyla söyleşi! Liderlerden Erdoğan'a çok konuşulan promter tepkisi

Gazeteci fısıldamasıyla söyleşi! Liderlerden Erdoğan’a çok konuşulan promter tepkisi

Bu akşam Habertürk canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın promter kullanması tartışma konusu oldu.

Bu akşam Habertürk canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın promter kullanması tartışma konusu oldu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, katıldığı canlı yayın sonrası paylaştığı mesaj ile Erdoğan’ın bu akşamki yayını sırasında prompter kullanmasına gönderme yaptı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da Erdoğan’ın prompter kullanmasını eleştirdi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, HaberTürk ekranlarında bu akşam canlı yayında soruları yanıtladı.

Farklı iki televizyon kanalında canlı yayında olan Cumhurbaşlanı Erdoğan’ın prompter kullanmasının görülmesi üzerine Babacan yayın sonrası “Prompter kullanmadan soruları cevapladığım bir yayını daha geride bıraktık” mesajını paylaştı.

Kılıçdaroğlu: Gazeteci fısıldamasıyla söyleşi

Kemal Kılıdaroğlu da sosyal medyadan paylaştığı mesajda “Erdoğan, bırak “sorulara” vereceğin cevapları, bana edeceğin hakaretleri bile promptera yazdırmak zorunda kalıyorsun. Bir ilçe sular altında, ciddi felaket haberleri peş peşe geliyor ama senin ülkeyi yönetme kapasiten yok. Gazeteci fısıldaması ile söyleşi de gördü ülke sayende…” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri