Ana SayfaTürkiyeLüks araba, senatör, emirerleri... Kenan Sofuoğlu nereye koşuyor?

Lüks araba, senatör, emirerleri… Kenan Sofuoğlu nereye koşuyor?

Daha önce lüks arabasıyla Meclis’e geldiği için yerilen, İngilizce bastırdığı ‘senatör’ kartviziti tartışılan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu bu kez de ayaklarını masaya uzattığı fotoğrafıyla eleştirilerin hedefinde.

AK Parti’nin Sakarya milletvekili Kenan Sofuoğlu hem ayaklarını uzattığı pozla hem de danışmanları Semih Bostanlıoğlu ve Levent Yaman’dan ’emirerlerim’ diye bahsettiği için… 

Paylaştığı fotoğrafla ‘siyasete espri katmak istediğini’ belirten ve eleştirilerin yanlış anlamalar üzerine yapıldığını ifade eden Milletvekili Sofuoğlu, açıklamasında şunları söyledi:

İşte Kenan Sofuoğlu’nun Instagram’dan paylaştığı o son mesaj.

“Siyasete biraz espri katmak amacıyla yapmış olduğum paylaşım, kastının ötesinde anlamlara taşınmıştır. Tabi ki bunu kesinlikle doğru görmüyorum ancak lüzumsuz tartışmalara sebebiye vermemek için bu paylaşımı 4 dakika içinde kaldırdım. Yanlış anlama üzerinden gelen eleştirilerin, başımın üstünde yeri var. Hususen yanlış anlama kastiyle gelen eleştirileri milletin vicdanına havale eder saygılarımı sunarım.”

AK Parti hükümetine yakın yazar Cemile Bayraktar Kenan Sofuoğlu’na biraz daha hoşgörüyle yaklaşılması gerektiğini belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz