Ana SayfaTürkiyeLütfü Türkkan'a Meral Akşener fırçası mı? Dakikalar içinde özür dilemek zorunda kaldı

Lütfü Türkkan’a Meral Akşener fırçası mı? Dakikalar içinde özür dilemek zorunda kaldı

Necmettin Erbakan'dan seviyesiz ifadelerle bahseden Lütfü Türkkan'ın dilediği özür "Meral Akşener'den azar mı işitti" sorularını getirdi gündeme.

Kanal İstanbul üzerinden AK Parti’yi eleştireyim derken merhum Necmettin Erbakan’dan seviyesiz ifadelerle bahseden Lütfü Türkkan’ın dilediği özür “Meral Akşener’den azar mı işitti” sorularını getirdi gündeme.

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Kanal İstanbul üzerinden hükümeti eleştirirken merhum Başbakan Necmettin Erbakan hakkında da çirkin ifadeler kullandı.

Erbakan’a saygısızca ifadeler

Türkkan, “Hafta sonu Kanal İstanbul projesinin temelini atıyoruz diye Kuzey Marmara Otoyolu’yla ilgili eski bir projenin köprü temelini attılar. Erbakan da çok temel atardı. İş bir ara o kadar ilerledi ki boş tarlaya temeller attılar. Aradan 40 sene geçmiş, aynı hadiselerin devamı bizi üzüyor” ifadelerini kullandı.

Özür diledi

Sosyal medyada gelen tepkiler üzerine Lütfü Türkkan bir açıklama daha yaptı ve “AK Parti İktidarı’nın Kanal İstanbul projesini eleştirirken ülkemizin kalkınmasına dair duruşundan taviz vermeyen Merhum Necmettin Erbakan Hoca ile ilgili sözlerimin yanlış bir anlaşılmaya sebep olmasından dolayı üzgünüm.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri