Ana SayfaTürkiye"Türkiye'ye Almanya'dan bakınca süper güç görüyorsunuz" diyen Mahir Ünal'a bir kapak da...

“Türkiye’ye Almanya’dan bakınca süper güç görüyorsunuz” diyen Mahir Ünal’a bir kapak da Kerim Rota’dan

AK Partili Mahir Ünal'ın "Türkiye'ye Fransa'dan, Almanya'dan bakınca süper güç görüyorsunuz" şeklindeki sözleri şaka konusu oldu.

AK Partili Mahir Ünal’ın “Türkiye’ye Fransa’dan, Almanya’dan bakınca süper güç görüyorsunuz” şeklindeki sözleri şaka konusu oldu. Gelecek Partisi Ekonomi Politikaları Başkanı Rota, Mahir Ünal’a OECD’nin raporuyla yanıt verdi.

Mahir Ünal’ın “Türkiye’ye Fransa’dan, Almanya’dan, Hollanda’dan, Yunanistan’dan baktığınızda bir süper güç görüyorsunuz” sözlerine bir yanıt da Kerim Rota’dan geldi.

OECD’nin verilerini paylaşan ve ülkenin yaşadığı büyük işsizlik sorununu bütün çıplaklığıyla gözler önüne seren Kerim Rota, “İş bulamayan milyonların kendilerine iş ve göç başvurularını gördükçe muhtemelen ‘süper ucuz işgücü’ görüyorlardır” dedi.

Mahir Ünal’ın kırdığı o pot

Mahir Ünal’ın bu yılın başında bir canlı yayında çiftçilerle ilgili sarf ettiği sözler de tartışma konusu olmuştu. Mahir Ünal, “Bizi bitirdiniz” diyen çiftçiyle “Cebinde iPhone 6 var, bir de internet paketi almış” diyerek dalga geçmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri