Ana SayfaTürkiyeMahir Ünal'da tık yok! Ayhan Sefer Üstün'ün Öcalan ve TRT eleştirisinde Mahir...

Mahir Ünal’da tık yok! Ayhan Sefer Üstün’ün Öcalan ve TRT eleştirisinde Mahir Ünal sessizliğe gömüldü!

Türkiye’de PKK ile mücadelede çukur operasyonlarını başlatan, emri bizzat veren kişi Ahmet Davutoğlu. Bugünse Pelikancı çete ona görevden alınan 3 belediye başkanı hakkındaki sözlerinden ötürü itibar suikasti düzenliyor.

Ahmet Davutoğlu’nu doğrudan hedef alan isimlerden biri de AK Partili Mahir Ünal oldu. Mahir Ünal, twitter üzerinden Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’nu “15 Temmuz saldırısı sonrası oluşan ölüm ve kalım mücadelesi… Bütün bu mücadelenin sembolü haline gelen ülke liderimiz Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığının oluşturduğu hatta, maalesef uzunca zamandır karnından konuşan Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu da katıldı.” sözleriyle eleştirdi.

Ayhan Sefer Üstün’den Mahir Ünal’a yanıt

Mahir Ünal’a ilk yanıt Davutoğlu’nun ekibinde yer alan eski AK Partili vekil Ayhan Sefer Üstün’den geldi.

İşte seçimlerden önce Abdullah Öcalan’dan medet umulurken ses çıkarmayan, kırmızı bültenle aranan Öcalan’ın kardeşi TRT’ye çıkarılıp konuşturulurken görmezlikten gelen Mahir Ünal’a Ayhan Sefer Üstün’ün yönelttiği eleştiriler…

1. Sayın Mahir Ünal Tanıtım ve Medya Başkanı olarak, İstanbul seçimleri öncesi TRT ‘de terörist başı’nın mektubu okunurken, kırmızı bültenle aranan Osman Öcalan’ın mülakatı yayınlanırken sessizdiniz…

2. Sayın Ahmet Davutoğlu çukur operasyonlarını başlatan, Doğu ve Güneydoğu’daki Şehirlerimizi PKK’lı teröristlerden temizleyen Başbakandır. Terörle mücadelede hukuk içerisinde kalarak, her zaman Özgürlük-Güvenlik dengesini gözetmiştir.

3. Terörle mücadele, hukuk çerçevesinde yapılırsa sonuç verir.Aksi takdirde farklı hedefler için yapılan keyfi uygulamalar toplumu böler ve terörizmin amacına hizmet eder.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz