Ana SayfaTürkiyeMahir Ünal'dan Ayvatoğlu açıklaması

Mahir Ünal’dan Ayvatoğlu açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, uyuşturucu kullandığı görüntüler ortaya çıkan Kürşat Ayvatoğlu hakkında açıklamada bulundu

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, uyuşturucu kullandığı görüntüler ortaya çıkan Kürşat Ayvatoğlu hakkında açıklamada bulundu: Değerlendirmeyi kendi içimizde yapacağız.

Uyuşturucu kullandığına dair görüntüler büyük yankı uyandıran AK Parti Genel Merkez personeli Hamza Kürşat Ayvatoğlu ile ilgili AK Parti’den yeni bir açıklama geldi. Olaya ilişkin konuşan Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “AK Parti olarak biz hem bu kişi ile ilgili hem de bu süreçlerle ilgili gereken değerlendirmeyi kendi içimizde yapacağız ve bunu da kamuoyuyla paylaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Mahir Ünal, lüks bir araç içinde uyuşturucu kullandığı ana dair görüntüleri ortaya çıkan eski AK Parti Genel Merkez personeli Hamza Kürşat Ayvatoğlu ile ilgili konuştu.

Her şeyi kamuoyunun önünde paylaştık

BBC Türkçe’den Ayşe Sayın’ın aktardığına göre Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ünal şu ifadelere yer verdi:

“AK Parti gereğini yerine getirdi. Hiçbir şekilde sürecin üstü örtülmeden konunun bütün detayları kamuoyuyla paylaşıldı. Tabii AK Parti olarak biz hem bu kişi ile ilgili hem de bu süreçlerle ilgili gereken değerlendirmeyi kendi içimizde yapacağız ve bunu da kamuoyuyla paylaşacağız.

AK Parti’nin 19 yılını iktidarda geçirdiği 20 yıllık siyasi hayatının sırrı nedir diye soracak olsanız, bunlar şeffaflık, açıklık, hesap verebilirlik ve denetlenebilirliktir. AK Parti bugüne kadar bazı siyasi partiler gibi bir şeylerin üstünü örtmek yerine her şeyi kamuoyunun önünde açık bir şekilde paylaşmıştır.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri