Ana SayfaTürkiyeMahmut Kırmızıgül kavgaya karıştı! Mahmut Kırmızıgül Tufan Doğan neden kavga etti?

Mahmut Kırmızıgül kavgaya karıştı! Mahmut Kırmızıgül Tufan Doğan neden kavga etti?

Mahmut Kırmızıgül kavgaya karıştı! Mahmut Kırmızıgül Tufan Doğan neden kavga etti? Mahmut Kırmızıgül Ayşe Akın'ın nişanlısı Tufan Doğan ile kavga etti. Kavganın nedeni belli oldu. işte o detaylar...

Mahmut Kırmızıgül kavgaya karıştı! Mahmut Kırmızıgül Tufan Doğan neden kavga etti? Mahmut Kırmızıgül Ayşe Akın’ın nişanlısı Tufan Doğan ile kavga etti. Kavganın nedeni belli oldu. işte o detaylar…

Mahmut Kırmızıgül kavgaya karıştı

Kısa süre önce sevgilisi Mina Ceran ile ayrılan Mahmut Kırmızıgül bir eğlence mekanında kavgaya karıştı. Arkadaşı Ayşe Akın ile karşılaşan Mahmut Kırmızıgül, Akın’ın nişanlısı tarafından sandalyeden düşürüldü.

Şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın, kısa süre önce iş insanı Tufan Doğan’la nişanlandı. Akın, nişanlısı ve arkadaşıyla eğlenmeye gittiği mekanda arkadaşı Mahmut Kırmızıgül’e karşılaştı. Kırmızıgül, Tufan Doğan’ın yanında Ayşe Akın’ın yanağını okşayıp makas alınca bir anda gerginlik çıktı.

Mahmut Kırmızıgül Tufan Doğan neden kavga etti

Tufan Doğan nişanlısını nişanlısını masaya götürdükten sonra Kırmızıgül’e “Sen kimsin?” diye çıkıştığı, Kırmızıgül’ün de “Ben Mahsun Kırmızıgül’ün oğluyum.” dediği öğrenildi. Sinirlerine hakim olamayan Tufan Doğan, Mahmut Kırmızıgül’e tokat atarak sandalyeden düşürdü.

Ayşe Akın’ın  Tufan Doğan’a Mahmut Kırmızıgül için ‘eskiden tanıdığım biri’ diyerek olay yerinde uzaklaştığı ve bar taburesinden düşen Kırmızıgül ve Doğan arasındaki gerginlik ise mekan çalışanları tarafından yatıştırıldı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri