Ana SayfaSporManchester City Dortmund özet izle! Manchester City Borussia Dortmund youtube özeti izle

Manchester City Dortmund özet izle! Manchester City Borussia Dortmund youtube özeti izle

Manchester City Dortmund özet izle. İngiliz temsilcisi Manchester City, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Borussia Dortmund'u ağırlayacak. Manchester City Borussia Dortmund youtube özeti izle

Manchester City Dortmund özet izle. İngiliz temsilcisi Manchester City, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Borussia Dortmund’u ağırlayacak. Manchester City Borussia Dortmund youtube özeti izle

Manchester City Dortmund özet izle

90 + 4 ‘
 
Maç şimdi bitti.
90 ‘
 
3 dakika. oynanacak durdurma süresinin.
90 ‘
 
Hedef – 2: 1! İlkay Gündoğan, yakın mesafeden sağ alt köşeye şutunu çeken Phil Foden’e (Manchester City) topu elinden bıraktı ve kaleciyi çaresiz bıraktı.
88 ‘
 
Phil Foden (Manchester City) topu ortaya çıkan köşeden fırlatır, ancak savunmacılardan biri topa ilk gelir ve tehditle ilgilenir.
87 ‘
Manchester City’nin kullandığı orta menzilli bir serbest vuruştan çapraz, savunma oyuncularından biri tarafından kesilir. Yan hakem köşe bayrağını gösteriyor, Manchester City onu alacak.
87 ‘
Ovidiu Hategan, Raphael Guerreiro’nun (Dortmund) top yerine rakibin bacaklarına vurmasının ardından düdük çaldı. Manchester City bir serbest vuruş kazanır.
86 ‘
 
Kevin De Bruyne (Manchester City) topu köşeden içeri attı ama araya girdi.
86 ‘
İlkay Gündoğan (Manchester City) ceza sahası içine bir orta yaptı ancak rakip defansı hızla topa müdahale etti. Bir köşe kazandıkları için Manchester City’den iyi iş çıkardınız.
84 ‘
 
Hedef! Erling Haaland, Marco Reus’a (Dortmund) kutunun içinde güzel bir pas veriyor. Sağ alt köşeye doğru hassas bir çaba ile bitirmesine izin verir. 1: 1.
83 ‘
Phil Foden (Manchester City), kesilen kutuya düşük bir pas veriyor.
81 ‘
 
Edin Terzic, Mateu Jaume Morey Bauza’nın yerine geçmeye karar verdi ve yerine Thomas Meunier (Dortmund) geldi.
81 ‘
 
İkame. Mahmoud Dahoud elinden geleni yaptı ve yerine Thomas Delaney (Dortmund) geldi.
80 ‘
Phil Foden (Manchester City) sağ direk geniş sağ kanattan ceza sahasına gelerek gol atmak için büyük bir fırsatı kaçırıyor.
77 ‘
Phil Foden (Manchester City) ceza sahasının kenarından şimşek çakıyor, ancak kalenin ortasına doğru ilerleyen Marwin Hitz için rahat bir kurtarış.
76 ‘
Kevin De Bruyne’den (Manchester City) harika solo çaba! Birkaç oyuncuyu yendi ve kutunun kenarından şut çekti, ancak çaba sol direk boyunca kayıyor.
74 ‘
Çok sayıda kısa paslarla topu kontrol ettikleri için Manchester City’den harika bir takım oyunu. Sabır, savunmada gol atmak için bir boşluk bulmak istiyorlarsa anahtardır.
71 ‘
Ovidiu Hategan, Manuel Akanji’nin (Dortmund) zorlu mücadelesini görmezden gelemedi ve düdüğünü çaldı.
70 ‘
 
7: 6 – Bu, her iki takım tarafından yapılan toplam şut sayısıdır.
68 ‘
Gabriel Jesus (Manchester City) serbest kalmak istiyor, ancak rakip oyuncu topu uzaklaştırıyor.
66 ‘
Phil Foden (Manchester City) tarafından ceza alanına gönderilen güzel bir yüksek pas, muhalefetin savunması tarafından durduruldu.
65 ‘
Marwin Hitz, ceza sahası içinde kendine biraz boşluk bırakan ve kalenin ortasına doğru hızlı bir düşük sürüş yapan Phil Foden’i (Manchester City) reddetmek için harika bir kurtarış yaptı.
63 ‘
 
Bugünkü maç, yerine Giovanni Reyna’nın (Dortmund) geçeceği Ansgar Knauff için sona eriyor.
62 ‘
Marco Reus (Dortmund) ceza sahasının kenarından serbest vuruş alır ancak savunma duvarı bloğu yapar.
61 ‘
John Stones (Manchester City) zorlu bir meydan okuma yapar ve Ovidiu Hategan faul için düdüğünü çalar. Dortmund’un serbest vuruşu var.
60 ‘
Gabriel Jesus (Manchester City) kendisini son savunmacının ötesinde bulur, ancak yan hakem ofsayt için işaret verdikten sonra oyun hakem tarafından durdurulur.
59 ‘
 
Bir ikame olacak. Gabriel Jesus (Manchester City), Bernardo Silva uzaklaşırken sahaya girmeye hazır.
56 ‘
Mateu Jaume Morey Bauza (Dortmund) yandan güzel bir haç aldıktan sonra kendini umut verici bir pozisyonda buluyor, ancak muhalefet savunması hazır ve savunmacılardan biri hızlı bir müdahale ile tehdidi engelliyor.
53 ‘
Kyle Walker’dan (Manchester City) ceza alanına bir pası savunma tarafından kesildi.
52 ‘
Phil Foden (Manchester City), kutunun kenarında bir şut çekiyor, ancak doğru direğin çok uzağına gidiyor.
51 ‘
 
Raphael Guerreiro’dan (Dortmund) gelen köşe vuruşu, savunma oyuncularından biri tarafından ceza sahası dışına yöneldi.
51 ‘
Şansını bekleyen Erling Haaland (Dortmund) yandan güzel bir alçak pas aldı. Ancak, savunma tetiktedir ve topu dışarı fırlatır. Top oyun dışı. Dortmund bir köşe vuruşu kazandı.
50 ‘
Kyle Walker (Manchester City), rakibini kayarak müdahale ederek yere düşürdükten sonra faul yapar.
48 ‘
Erling Haaland (Dortmund) sayıya yaklaştı ama çok daha iyi yapmalıydı. Yakın mesafeden yaptığı kötü girişim, Ederson’ın eldivenlerinde sonuçlandı.
47 ‘
Ovidiu Hategan, Joao Cancelo’nun (Manchester City) güçlü bir mücadele ile rakiplerinden birini düşürmesinin ardından düdük çalar.
46 ‘
 
İkinci yarı daha yeni başladı.
45 + 2 ‘
 
İlk yarıda görülecek başka bir şey olmayacak. Ovidiu Hategan’ın düdük çalması onu sona erdirdi.
45 ‘
 
1 ek min. oynanacak.
45 ‘
Raphael Guerreiro (Dortmund), devasa bir kazıklı pilotu serbest bıraktı. Bir pası kontrol etti, kaleye baktı ve kutunun kenarından şut çekti. Kaleci için zor olabilirdi ama neyse ki top defans oyuncularından birine çarptı ve top zıpladı.
43 ‘
Riyad Mahrez (Manchester City), takım arkadaşlarından birinin kafasını kutuya gelecek vaat eden bir çarpıyla bulmaya çalışır, ancak bir savunma oyuncusu saldırganları atlar ve tehdidi önler.
41 ‘
Phil Foden’e (Manchester City) karşı bayrak açın. Savunmanın arkasına geçecek yeri vardı ama çok erken gitti.
37 ‘
 
Bugünün hakemi Ovidiu Hategan, sert mücadelesi için haklı olarak Jude Bellingham’ı (Dortmund) seçmeye karar verdi.
36 ‘
Manchester City, Marwin Hitz (Dortmund) yüksek sıçrayışta ve ortayı keserken orta mesafeli bir serbest vuruştan gol atmanın yolunu bulamadı.
35 ‘
Ovidiu Hategan, Ansgar Knauff’ın (Dortmund) rakiplerinden birini düşürmesinin ardından faul için düdük çalar. Manchester City’ye serbest vuruş verilir.
34 ‘
Kyle Walker (Manchester City) rakip oyuncunun yanından dripling girişiminde bulunduktan sonra top temizlendi.
32 ‘
 
PENALTI YOK! Hakem Ovidiu Hategan, bir VAR incelemesinin ardından ceza verme kararını çabucak tersine çevirdi. Manchester City oyuncuları kızdı.
30 ‘
 
Hakem Manchester City’ye bir ceza olup olmadığından% 100 emin değil, VAR’ı kullanarak inceleme yapacak.
30 ‘
 
Görünüşe göre baş hakem Ovidiu Hategan herhangi bir tartışmaya tahammül etmeyecek. Emre Can (Dortmund) muhalefetten sarı kart gördü.
30 ‘
 
Emre Can (Dortmund) zorlu bir meydan okuma yapıyor ve hakem faul için darbe yapıyor. Ceza! Manchester City için büyük bir gol fırsatı.
29 ‘
Raphael Guerreiro (Dortmund) rakibinden topu çalıyor ve Ovidiu Hategan bir faul için darbe yaptığında öfkeyle patlıyor. Manchester City’ye bir serbest vuruş verilir.
26 ‘
Manuel Akanji (Dortmund) tek başına koşmaya devam ediyor, ancak rakip bir oyuncu onu engellediği için bir şans yaratamıyor.
24 ‘
Marco Reus (Dortmund) ceza sahasına bir defans ayırma pası alıyor, ancak Ederson yeterince hızlı ve pası kesmek için hattından çıkıyor.
23 ‘
Erling Haaland (Dortmund), savunmayı bölme pasına geçmeye çalışır, ancak savunan oyunculardan biri çabayı durdurur ve tehlike geçer.
22 ‘
Ovidiu Hategan, Jude Bellingham (Dortmund) bir saldırı sırasında mücadelede aşırı güç kullanırken düdüğünü çalıyor.
19 ‘
 
Hedef! Riyad Mahrez, Kevin De Bruyne’nin (Manchester City) ayaklarına pas attı ve ceza sahasının içinden ağın arkasına şut attı. 1: 0.
18 ‘
Erling Haaland (Dortmund), gelecek vaat eden bir pozisyona güzel bir pas atmaya hazırdı. Ancak, savunmacılardan biri zamanında bir müsaade veriyor.
17 ‘
İlkay Gündoğan (Manchester City) çirkin bir meydan okumaya girişir. Hakem görür ve hemen düdüğünü çalar.
16 ‘
Erling Haaland (Dortmund), takım arkadaşlarından biri tarafından mükemmel bir düşük pasla seçiliyor, ancak topu iyi kontrol edemiyor ve savunma, tehlikeyi sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırıyor. Bu bir gol atma fırsatı olmalıydı.
13 ‘
Manchester City, bazı isabetli kısa pasları değiştirerek oyunun temposunu kontrol eder.
12 ‘
 
Kevin De Bruyne (Manchester City) köşe vuruşunu ele geçirdi ve topu ceza alanına gönderecek gibi görünüyor.
11 ‘
 
Kevin De Bruyne (Manchester City), ortaya çıkan köşe vuruşundan tehlikeli bir ortada sallanıyor, ancak takım arkadaşlarından hiçbiri defansı geçmeyi başaramadı. Top oyun dışı kalır. Manchester City bir köşe vuruşu ile ödüllendirildi.
8 ‘
 
Dortmund, muhalefetin savunması tetikte olduğu ve tehdidi önlediği için köşeden yararlanamadı. Dortmund bir köşe olduğu için hala tehdit ediyor.
8 ‘
Jude Bellingham (Dortmund) şimdi utanmış olmalı. Katil geçişi aldı, ancak altı yarda kutusundan atışı bir felaketti. Miskick yaptı ve Ederson’ın topu tutmasını çok kolaylaştırdı. Top oyun dışı. Dortmund için bir kornerden gol şansı.
7 ‘
Kevin De Bruyne (Manchester City) uzun bir top atıyor, ancak takım arkadaşlarına ulaşmak için yeterli güce sahip değil ve savunmacılardan biri tarafından durduruldu.
6 ‘
İlkay Gündoğan (Manchester City) ceza sahası içinde bir ara topa kilitlendi, ancak savunma oyuncularından biri zamanında müdahale ederek devreye girdi. Aksi takdirde büyük bir şans olabilirdi.
3 ‘
Manuel Akanji (Dortmund) gole doğru koşuyor, ancak defans oyuncusu bir meydan okuma yapmak için iyi bir şekilde geri dönüyor.
1 ‘
 
İlk yarı başladı.

UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Manchester City ile Borussia Dortmund, avantaj için sahaya çıkacak. Premier Lig’de fırtına gibi esen Pep Guardiola’nın City’si, çıkışını Avrupa’nın 1 numaralı organizasyonunda da sürdürmeye çalışacak.

Erling Haaland’lı Dortmund ise İngiltere’de dev rakibine çelme takmaya çalışacak. Karşılaşma öncesi City’de eksik bulunmazken, konuk ekipte Witsel, Zagadou, Schmelzer, Sancho ve Moukoko yok.

İddia Oranları

Manchester City: 1.20

Dortmund: 6.25

Beraberlik: 4.50

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri