Ana SayfaMagazinMaraşlı 12. bölüm fragmanı izle! Maraşlı son bölüm fragmanı izle

Maraşlı 12. bölüm fragmanı izle! Maraşlı son bölüm fragmanı izle

Maraşlı 12. bölüm fragmanı izle. Pazartesi günleri ekrana gelen ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'nın sevenleri 12 bölüm fragmanı bekliyor. Maraşlı'nın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Maraşlı'nın 12. bölüm fragmanı...

Maraşlı 12. bölüm fragmanı izle. Pazartesi günleri ekrana gelen ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın sevenleri 12 bölüm fragmanı bekliyor. Maraşlı’nın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Maraşlı’nın 12. bölüm fragmanı…

Maraşlı 12. bölüm fragmanı izle

Maraşlı 11. Bölümde neler oldu?

Sami’nin adamları tarafından vurulan Mahur’u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşarlar. Tüm aile Mahur’u koruyamadığı için Maraşlı’ya yüklenir.

Maraşlı, kendisine kurulan bu kumpasın öcünü almak için ant içer. Öfkeli olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır? Ozan’ın cesedini gömen İlhan ve Dilşad korku içindedir. Boşanmaya karar veren İlhan, Dilşad’ı evden kovmak ister. Fakat Dilşad kolay pes etmez, İlhan’ı tehdit eder. İlhan için geriye tek bir çözüm kalır.

İlhan bu zor kararı uygulayabilecek midir? İlhan’ın kararını öğrenen Necati nasıl önlem alacaktır? Acar, oğlu Sami’yi Maraşlı’dan saklar. Maraşlı’nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı’nın eline düşer. Acar’ı konuşturarak Sami’ye ulaşmak isteyen Maraşlı amacına ulaşabilecek midir? Kalan malların yerini sadece Sami bildiği için Savaş onu korumaya alır.

Bu durum Maraşlı ve Savaş’ı karşı karşıya getirir. Savaş’ın adamları Maraşlı’nın evini tarar. Savaş, Maraşlı’yı Sami’nin peşini bırakması için tehdit eder. Maraşlı, Sami’yi öldürmek için, Savaş da Sami’yi yaşatmak için büyük bir çatışmaya girer. Bu çatışma kayıplara neden olacaktır.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri