Ana SayfaMagazinMaraşlı 13. Bölüm fragmanı izle! Maraşlı 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 13. Bölüm fragmanı izle! Maraşlı 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 13. Bölüm fragmanı izle. İlk bölümü 11 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan TIMS&B Productions imzalı dizinin büyük bir hayran kitlesi var. Maraşlı’nın 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde…

Maraşlı 13. Bölüm fragmanı izle. İlk bölümü 11 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan TIMS&B Productions imzalı dizinin büyük bir hayran kitlesi var. Maraşlı’nın 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde…

Maraşlı, ilk bölümü 11 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan TIMS&B Productions imzalı, yönetmeliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleme aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz yer almaktadır.

Maraşlı 13. Bölüm fragmanı izle!

Maraşlı’nın 13. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimizden ulaşabilirsiniz.

Maraşlı 12. Bölüm özet

İlhan’ın yanına gelen polisler Ozan’ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur.

Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir.

Mahur her gün aynı yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın sadece bir koruma olmadığından emin olur.

Maraşlı’nın eline geçen ipucu ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine rağmen Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

Maraşlı oyuncu kadrosu

Maraşlı kadrosunda; Burak Deniz, Alina Boz, Serhat Kılıç, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Maraşlı konusu

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı’nın sahaf dükkanından içeri girene kadar.

Türkiye’nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel’in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur’un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahur’un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur’un hayatı tehlikededir…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri