Ana SayfaMagazinMaraşlı 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 18. Bölüm fragmanı izle

Maraşlı 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 18. Bölüm fragmanı izle

Maraşlı 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her hafta pazartesi günleri ATV’de ekrana gelen Maraşlı dizisinin bu akşam 17. Bölümü yayınlandı. Bölüm biter bitmez dizinin sevenleri yeni bölüm fragmanını aratmaya başladı. Maraşlı 18. Bölüm fragmanı izle.

Maraşlı 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi ve beğeniyle takip edilen dizi bu akşam da sevenlerinde tam not aldı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı Maraşlı dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimizden ulaşabilirsiniz.

Hilal, Necati’yi vurur. Maraşlı, can çekişmekte olan Necati’yi, Mahur’a verdiği zehirin panzehirini söylemesi için zorlar. Baygın olan Mahur’u, Maraşlı nasıl kurtaracaktır?

İlhan’dan, babasını Necati’nin öldürdüğünü öğrenen Savaş, dehşete kapılır. Necati hastanededir. Savaş, Necati’yi bulur ve ondan hesap sorar. Necati’nin, Mahur’a olan zaafını bilen Savaş, Mahur’un canını almaya geldiğini söyler. Necati panikler, Mahur zarar görsün istemez. Savaş’ın, Mahur’la ilgili planı nedir? Necati, Savaş’a gerçekleri anlatacak mıdır?

Mahur; Maraşlı’nın, Necati’yi vurduğuna inanmasa da şüphelenir. Necati’nin nasıl vurulduğunu Mahur’a açıklayamayan Maraşlı ise istihbarattan ayrılmaya ve her şeyi Mahur’a anlatmaya karar verir. Maraşlı, büyük kararını uygulayabilecek midir?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri