Ana SayfaMagazinMaraşlı Celal yeni dizisi ne? Burak Deniz "Cahil Periler" dizisinde rol alacak

Maraşlı Celal yeni dizisi ne? Burak Deniz “Cahil Periler” dizisinde rol alacak

Maraşlı Celal yeni dizisi ne? Burak Deniz "Cahil Periler" dizisinde rol alacak! Burak Deniz, 15 Haziran’da yeni bir dizi çekimi için İtalya’ya gidecek. Cahil Periler filminin 20 yıl sonra dizi olarak ekranlara geri dönecek olması da herkesi heyecanlandırdı. Detaylar haberimizde!

Maraşlı Celal yeni dizisi ne? Burak Deniz “Cahil Periler” dizisinde rol alacak! Burak Deniz, 15 Haziran’da yeni bir dizi çekimi için İtalya’ya gidecek. Cahil Periler filminin 20 yıl sonra dizi olarak ekranlara geri dönecek olması da herkesi heyecanlandırdı. Detaylar haberimizde!

Maraşlı Celal yeni dizisi ne

Genç oyuncu Burak Deniz, ATV’de yayınlanan ve başrolünü Alina Boz’la paylaştığı Maraşlı dizisi ile istediği başarıyı yakaladı. Maraşlı dizisinin kaderi henüz belli olmasa da Burak Deniz kaderini değiştirecek bir proje imza attı.

Birsen Altuntaş’ın köşe yazısındaki habere göre; Burak Deniz, 15 Haziran’da yeni bir dizi çekimi için İtalya’ya gidecek. Habere göre Burak Deniz, Ferzan Özpetek’in Disney için çektiği “Cahil Periler” dizisinde Asaf adlı fotoğrafçıyı canlandıracak.

“Asaf” adlı fotoğrafçıyı canlandıracak

Cahil periler dizisinin 8 bölüm olacağı ancak Burak Deniz’in diziye 4. bölümde katılacağı ve aynı zamanda hikâyeyi İstanbul’a bağlayan kişi olacağı biliniyor. Burak Deniz’in teyzesini usta oyuncu Serra Yılmaz canlandıracak. Burak Deniz, 28 Temmuz’da dizinin son bölüm sahnelerinin çekimi için İstanbul’a gelecek.

2000 yılında çekilen ve bir yıl sonra galası yapılan ‘Le Fate Ignoranti’ (Cahil Periler) Ferzan Özpetek’ in yönetmenlik koltuğundaki olgunluk dönemi olarak kabul ediliyor. ‘Cahil Periler’in senaryosunu Gianni Romoli’ nin yazdığı Margherita Buy, Stefano Accorsi, Serra Yılmaz ve ‘Kargo’ grubunun eski solisti Koray Candemir’in başrollerini paylaştığı film Amerika’da da hasılat yapmış ve İtalya’da beklenenden daha fazla ilgi görmüştü. Cahil Periler filmi 20 yıl sonra dizi olarak ekranlara geri dönüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri