Ana SayfaMagazinMaria ile Mustafa dizisinde Mustafa öldü mü? Hilmi Cem diziden ayrıldı mı?

Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa öldü mü? Hilmi Cem diziden ayrıldı mı?

Survivor ünlüsü Hilmi Cem İntepe Maria ile Mustafa dizisinden ayrıldı mı? Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa öldü mü? Yayınlanan son fragman kafaları karıştırdı.

Maria ile Mustafa Mustafa öldü mü? Hilmi Cem diziden ayrıldı mı soruları kafa karıştırmaya devam ediyor.

Survivor ünlüsü Hilmi Cem İntepe Maria ile Mustafa dizisinden ayrıldı mı? Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa öldü mü? Yayınlanan son fragman kafaları karıştırdı.

Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa öldü mü?

Biri Türk diğeri yabancı iki romantiğin trajik hayat hikayesine odaklanan Atv yapımı aşk dizisi Maria ile Mustafa dizisinde bir ayrılık mı yaşanıyor? Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa öldü mü merak konusu.

Yayınlanan 8. bölüm fragmanında Maria’nın gözyaşları ve kilitli kapılar ardındaki isyanı “Mustafa öldü mü” ya da “Hilmi Cem Maria ile Mustafa dizisinden ayrıldı mı” sorularını akıllara getirdi.

Sevilen aşk dizisinde Mustafa karakterini canlandıran 28 yaşındaki Hilmi Cem İntepe’nin diziden ayrıldığı iddia edildi. Öte yandan dizinin de 10. bölüm itibariyle erken final yapacağı konuşuluyor.

Hilmi Cem diziden ayrıldı mı?

Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa karakterine hayat veren Hilmi Cem İntepe’nin ayrılacağı iddia edildi. Yayınlanan son fragman da bu ayrılığı doğrular nitelikte.

Maria’nın, büyük sırrı öğrenmesi acaba Maria ile Mustafa’nın büyük ayrılığına mı neden olacak?

Kapadokya’nın güçlü ailesinin veliahtı Mustafa’yı canlandıran Hilmi Cem söylentilere göre diziden ayrıldı. Dizi geleneksel bir aileye sahip Mustafa ile Latin güzeli Maria’nın aşkına odaklanıyordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri