Ana SayfaMagazinMaria ve Mustafa oyuncuları ve konusu! Haldun Boysan da rol alacaktı?

Maria ve Mustafa oyuncuları ve konusu! Haldun Boysan da rol alacaktı?

Maria iile Mustafa oyuncu kadrosu? Maria ile Mustafa konusu büyük merak konusu. Özellikle dizi oyuncusu Haldun Boysan'ın ölümünün ardından.

Maria ile Mustafa oyuncuları kimler? Dizinin konusu ne? Yeni dizi Maria ile Mustafa için Ürgüp’te bulunan ünlü oyuncu Haldun Boysan geçirdiği kalp krizi onucu hayatını kaybetti. Haldun Boysan’ın da kadrosunda yer aldığı Maria ile Mustafa oyuncuları kimler? Maria May dizisinin konusu ne? Hangi kanalda yayınlanıyor?

Maria ve Mustafa dizisinin oyuncuları ve konusu

Başrollerinde Jessica May ve Survivor’dan tanıdığımız Hilmi Cem İntepe’nin yer aldığı Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunda Haldun Boysan da yer alıyordu. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Faruk Teber oturmakta. Senaryosu Birol Elginöz tarafından kaleme alınan bir romantik drama dizisi Maria ile Mustafa. NTC Medya’nın yapımcılığında çekilen dizi atv’de yayınlanacaktı.

Dizinin konusunda Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün yaşanan, bölgenin en tanınmış ailesine mensup Mustafa’nın aşk hikayesi anlatılıyor.

Maria ile Mustafa oyuncu kadrosu

Sezonun iddialı dizisi olarak gösterilen Maria ile Mustafa”nın başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent var. Dizinin önemli oyuncuları arasında Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen da yer alıyor.

Haldun Boysan bilindiği gibi bugün dizinin çekimleri için bulunduğu Ürgüp’te geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri