Ana SayfaTürkiyeMarifetmiş gibi de paylaştılar! Selçuk Özdağ ziyaret etti diye mezarlığı temizlediler

Marifetmiş gibi de paylaştılar! Selçuk Özdağ ziyaret etti diye mezarlığı temizlediler

Siyasetin dili ne zaman bu kadar bozulmuştu? Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın ziyaretinin hemen ardından Hikmet Tekin’in mezarının silinmesi, temizlenmesi şok etkisi yarattı. MHP Gençlik Kolları’ndan yapılan açıklamada “Kirli ellerniiz değdi, gül sularıyla yıkadık” denildi.

Partisinin Bingöl’deki açılış etkinlikleri için şehre gelen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 1979 yılında uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren MHP’li Bingöl eski belediye başkanı Hikmet Tekin’in mezarını ziyaret etti.

Özdağ: Hikmet Tekin ağabeyimizi ziyaret ettik

Özdağ, ziyaretin fotoğraflarını da paylaştığı Twitter gönderisinde, Hikmet Tekin’in başkan seçilme sürecini ve silahlı saldırı sonucu öldürülüşünü anlatıp “Bugün Bingöl’e yine geldik ve Hikmet Tekin ağabeyimizin mezarını ziyaret ettik. Rabbimizin rahmeti üzerine olsun. Bu aziz vatan,bu aziz Türkiye Cumhuriyeti devleti sonsuza kadar bir ve beraber yaşayacaktır.” ifadelerini kullandı.

Özdağ ziyaret ettiği diye mezarlığı temizlediler

MHP’nin gençlik kolu Ülkü Ocakları ise Özdağ’ın ziyaretinin ardından mezarlıkta “temizlik” yaptı. Yapılan faaliyetin fotoğraflarını Bingöl Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Boğatemur duyurdu.

Boğatemur, Selçuk Özdağ’ın paylaşımını alıntıladığı Twitter paylaşımında, mezarlıkta yapılan temizliğin fotoğraflarını “Ülkücü hareketin neferleri kirli ellerinizin değdiği şehidimizin kabrini gül sularıyla arındırdı. Emeği geçen ülküdaşlarıma teşekkür ederim..” diyerek paylaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri