Ana SayfaMagazinMart 2021'de Tayvan'da bir restoran zincirinin, adında hangi kelime geçenlerin iki gün...

Mart 2021’de Tayvan’da bir restoran zincirinin, adında hangi kelime geçenlerin iki gün bedava yemek yiyebileceği bir kampanya başlatmasının ardından onlarca kişi adını resmi olarak değiştirmiştir?

Mart 2021’de tayvanda bir restoran zincirinin, adında hangi kelime geçenlerin iki gün bedava yemek yiyebileceği bir kampanya başlatmasının ardından onlarca kişi adını resmi olarak değiştirmiştir? Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında 60 bin liralık sorunun yanıtı büyük merak konusu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster 60 bin liralık soru ve cevabı: Mart 2021’de tayvanda bir restoran zincirinin, adında hangi kelime geçenlerin iki gün bedava yemek yiyebileceği bir kampanya başlatmasının ardından onlarca kişi adını resmi olarak değiştirmiştir? Soru ve cevabı büyük merak konusu.

A. Somon

B. Pirinç

C. Soya

D. Ginseng

Sorunun doğru yanıtı A seçeneği olacak yani somon.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster 23 Mayıs Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Mert Bey başarılı performansıyla göz doldururken ona sorular şu sorunun cevabı merak ediliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri