Ana SayfaMagazinMasterChef 25 bin lira para ödülünü kim kazandı? Mavi takımda para kimin...

MasterChef 25 bin lira para ödülünü kim kazandı? Mavi takımda para kimin oldu

MasterChef 25 bin kim kazandı? 25 bin liralık büyük para ödülü mavi takımdan kimin oldu? Serhat, Özgül, Ebru ve Uğur son dörte kalan isimler oldu.

MasterChef 25 bin kim kazandı? Mavi takımda Özgül, Ebru, Serhat ve Uğur makarna engelinde kırmızı takımı yenerek son dura kaldı. Mavi takımda 25 bin liralık parayı kimin kazandığı merak konusu. MasterChef 25 bin kim kazandı sorusu yanıt buldu.

Mehmet Şef ödül oyununun kazanan yarışmacısı açıkladı. Özgül yaptığı tatlıyla 25 bin liralık ödülün sahibi oldu. Özgül başarılı öğrencilere burs olarak kullanacak parayı.

MasterChef 25 bin lira para ödülünü kim kazandı

Özgül, Serhat, Uğur ve Ebru yaşanan aksiliklere rağmen harika pastalar yaptı. Jüri üyeleri en iyi pastayı kimin yaptığın karar verdi. Mehmet Şef kazanan yarışmacıyı açıkladı.

MasterChef 25 bin lira ödül oyununun kazanan yarışmacısı kim oldu? Mehmet Şef ödül oyununun kazanan yarışmacısı açıkladı. Özgül yaptığı tatlıyla 25 bin liralık ödülün sahibi oldu. Özgül başarılı öğrencilere burs olarak kullanacak parayı.

MasterChef’de Uğur’un diskalifiye olması

MasterChef Uğur ne zaman elenecek? MasterChef yarışmasından önce twitter’dan paylaştığı mesajları ifşa olan MasterChef Uğur için ‘ne zaman diskalifiye olacak’ sorusunun cevabı merak ediliyor.

MasterChef Uğur ne zaman diskalifiye olacak?

Bu akşam balık yemeğinde son ikiye Ayyüce ile kalan Uğur elendi mi? MasterChef yarışmasında Uğur ne zaman diskalifiye olacak merak konusu.

Ne zaman diskalifiye olacak?

MasterChef Uğur’un geçmişte twitter’dan paylaştığı mesajlar ifşa oldu. Kamuoyunda rahatsızlık yaratan mesajlar nedeniyle programın yapımcısı Acun Ilıcalı Uğur’un diskalifiye edildiğini açıklamıştı.

Acun Ilıcalı paylaşımında, “Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri