Ana SayfaMagazinMasterChef Büşra kimdir? Instagram hesabı ne?

MasterChef Büşra kimdir? Instagram hesabı ne?

MasterChef Büşra kimdir? Son olarak yemeğini yetiştiremediği içni yarışmada ağladı. MasterChef Büşra kimdir, Instagram hesabı ne?

MasterChef Büşra kimdir? Önceki gün yemeğini yetiştiremeyince yere yığılan MasterChef Büşra yeniden gündemde. MasterChef Büşra kimdir, Instagram hesabı ne? İşte detaylar.

MasterChef isimli yemek yarışmasının  en genç isimlerinden biri Büşra Uygur. Henüz 16 kişilik ana kadroya seçilemese de yarışmada yaşadığı olaylarla sık sık gündeme geliyor.

MasterChef Büşra kimdir? Instagram hesabı ne?

Önceki gün lazanya yemeğini yetiştiremeyen ve gözyaşlarına boğulan Büşra, bu akşam Mehmet Şef ile yine karşı karşıya geldi. Mehmet Şef ona “Yemeğini yine yetiştiremeyeceksin” diyerek takıldı. Peki Büşra kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Büşra Uygur, yemek yarışması olan MasterChef’te ter döküyor. Amacı Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’ndan oluşan jüriden tam not alıp önce ana kadroya kalmak sonrasında da şampoyon olmak.

MasterChef 2020 sezonuna İstanbul’dan dahil olan Büşra Uygur, çevre mühendisliği bölümü mezunu ve 25 yaşında.

Kariyerine iç güvenlik uzmanı olarak devam eden Büşra Uygur, ilk turda ezmeli kebap yemeği yapmış ve aldığı 2 evet ile düellolara kalmaya hak kazanmıştı.

MasterChef Büşra Instagram hesabındaki yeni fotoğraflarla sizlerle.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri