Ana SayfaMagazinMasterChef Duygu kimdir? Instagram hesabı ne? Kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Duygu kimdir? Instagram hesabı ne? Kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Duygu kimdir sorusu hiç bu kadar merak uyandırmamıştı. MasterChef yarışmacısı Duygu Acarsoy'un Instagram hesabı ne? Duygu Acarsoy kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Duygu kimdir sorusu hiç bu kadar merak uyandırmamıştı. MasterChef yarışmacısı Duygu Acarsoy’un Instagram hesabı da merak ediliyor. Baskın kişiliğiyle yarışmacılara adeta kök söktüren Duygu Acarsoy kaç yaşında ve nereli?

Duygu dün akşam ikinci kez en büyük rakiplerinden biri olan Furkan ile gerginlik yaşadı. İşte o video.

MasterChef Duygu kimdir? Kaç yaşında?

35 yaşında olan Duygu Acarsoy, Ankara Üniversitesi mezunu. Özel bir üniversitede eğitmen şef olarak görev yapıyor. Yarışmaya Ankara’dan katılan Duygu, profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimi almış. Ayrıca dondurma ve sorbe üzerine eğitimleri de bulunuyor. Yumurtayla en iyi sunumu ve tekniği uygulayan Duygu 16’ya giren ikinci isim oldu.

MasterChef Duygu Acarsoy Instagram hesabı

MasterChef adlı yemek yarışmasında adını 16 kişi arasına yazdırır yazdırmaz Instagram takipçilerinde de belirli bir artış gözlenen Duygu’nun sosyal medyayı aktif şekilde kullandığını söylemek mümkün.

Baskın kişiliğiyle bilinen ve son akşam MasterChef Furkan’ın hışmına uğrayan Duygu Acarsoy bir anda twitter gündemine oturdu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri