Ana SayfaMagazinMasterChef Duygu nişanlısıyla evleniyor! Canlı yayında aldatıldım demişti

MasterChef Duygu nişanlısıyla evleniyor! Canlı yayında aldatıldım demişti

Canlı yayında MasterChef Duygu nişanlısının kendisini alattığını anlatmıştı. MasterChef Duygu kiminle evleniyor. Peki ama MasterChef Duygu'nun nişanlısı kim?

Canlı yayında MasterChef Duygu nişanlısının kendisini alattığını anlatmıştı. MasterChef Duygu nişanlısıyla evleniyor. Peki ama MasterChef Duygu’nun nişanlısı kim?

Duygu Acarsoy kameraların karşısında nişanlısı tarafından aldatıldığını bir anda işte böyle açıklamıştı.

MasterChef Duygu kiminle evleniyor?

Canlı yayında anlattığı aldatılma hikayesinin yalan olduğu ortaya çıktı. Nişanlısının eski sevgilisinin kendisine bir oyun oynadığını anlatan MasterChef Duygu Acarsoy, nişanlısını affettiğini ve evleneceklerini açıkladı.

Akademik kariyerine öncelik vermek istediği için iki hafta önce bilerek MasterChef adlı yemek yarışmasından elenen Duygu bir sürpriz karara daha imza attı.

Eski bir MasterChef yarışmacısı olan Berk İlter’in YouTube kanalına konuk olan Duygu, nişanlısı ile barıştığını söyledi:

“İlişkimde bir yanlış anlaşılma var, onu düzeltmek isterim. Nişanlımın eski kız arkadaşı sabah 10’da beni arayıp ‘Erkek arkadaşın seni benimle aldatıyor’ dedi.

Nişanlım yalan olduğunu söyledi

Nişanlımı arayıp ‘Sen nasıl bir saçmalık yaptın?’ diye sordum. Çocuğu hiç dinlemeden telefonu yüzüne kapattım ve yüzüğü attım. Aradan birkaç gün geçip sinirim yatıştıktan sonra nişanlım aradı.

MasterChef Duygu kiminle evleniyor? Duygu’nun nişanlısı kim? MasterChef’ten elenen Duygu kendisini aldattığını söylediği nişanlısıyla evleniyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri