Ana SayfaMagazinMasterChef Duygu'nun sevgilisi kim? Duygu nişanlısı tarafından aldatıldı. Duygu'nun nişanlısı kimdir?

MasterChef Duygu’nun sevgilisi kim? Duygu nişanlısı tarafından aldatıldı. Duygu’nun nişanlısı kimdir?

MasterChef Duygu aldatıldığı için sevgilisinden ayrıldığını açıkladı. MasterChef yarışmasının güçlü ismi Duygu'nun sevgilisi kim? Kim aldattı?

MasterChef Duygu’nun sevgilisi kim? Onu aldatan ismin kimliği büyük merak konusu. MasterChef Duygu sevgilisinden ayrıldığını açıkladı. İzleyenler büyük şaşkınlık yaşadı. MasterChef yarışmasının güçlü ismi Duygu bugün evliliğe giden ilişkisini bitirdiğini açıkladı. Duygu aldatıldığını belirtti.

Gözyaşlarına hakim olamadığı görülen Duygu’nun dilinden şu sözler güçlükle çıktı:

“Bugün aldatıldığımı aldattığı kızın beni aramasıyla öğrendim. Kızgınlığım benim kendime. Çünkü çok uzun bir zaman sonra birine güvenmiştim.”

Yaşadığı skandal hayat hikayesini TV 8’deki MasterChef programında anlatan Duygu, “Acaba nişanlısı kim” sorularının sorulmasına neden oldu.

MasterChef Duygu’nun sevgilisi kim?

Şu anki sevgilisinden aldatılma, ihanet nedeniyle ayrılan MasterChef Duygu Acarsoy, “İtiraf etti, hata yaptım dedi” sözleriyle ihaneti anlattı.

Duygu daha önceki ilişkisinde de şiddet gördüğünü, büyük hayal kırıklığını yaşadığını belirtti.

MasterChef Duygu, “Aldatıldığına çok üzülmedim, özgüvenimin boşa çıkmasına üzüldüm. Bu ciddi ağır bir süreç” dedi.

Duygu Acarsoy’un sevgilisi kim bilinmiyor. Şu an için MasterChef Duygu’nun sevgilisiyle çekildiği bütün fotoğrafları Instagram’dan silinmiş durumda. Duygu ihaneti affetmedi ve onu hem kalbinden hem Instagram’ından sildi.

Duygu bir kez evlendi ve şiddet gördü

Daha önce başından geçen talihsiz evliliği anlatan Duygu “Ailemin onayı olmayan bir evlilikti. Evliliğimin ilk günü dayak yemeye başladım, uzun süre şiddet gördüm. Ben ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla evlendi. Seni seviyorum diyen kimseye inanmayın” diyerek yaşadığı hayal kırıklığını anlattı.

Yaşanan olay sosyal medyada da büyük gündem oldu. MasterChef Duygu’nun yaşadığı aldatılma hikayesi twitter’ın en çok konuşulanları arasına girdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri