Ana SayfaMagazinMasterChef Emel elendi

MasterChef Emel elendi

MasterChef Emel yarışmadan elendi. Emel son 16 ana kadrosuna kalamadı.

MasterChef Emel elendi. Yarışmada son 16’ya kalamayan Emel programa veda etti. MasterChef 16 kişilik ana kadro tamamlandı. 16’ya kalan yarışmasında bu akşam seçilen son isim de belli oldu. 

MasterChef Emel Günoğlu elendi

MasterChef Emel elendi. “Daha başarılı olup başarabilirdim ama olmadı. İlerde daha çok çalışıp başarılı olabilir. Nasip her şey kısmet. Kalan arkadaşlarıma başarılar diliyorum” diye konuştu.

MasterChef Emel kimdir?

MasterChef 2020 seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Seçmelere katılan Emel Günoğlu bir üst tura geçmeyi başaran isimler arasında yer aldı. MasterChef 2020 2’lü düellolara kayma başaran Emel Günoğlu, sempatik tavırlarıyla izleyenlerin dikkatini çekti.

Emel Günoğlu, MasterChef 2020 seçmelerine katılan isimler arasında yer alıyor. 26 yaşında olan yarışmacı Artvin’li ve yarışmaya Düzce’den katılıyor. Tur düzenleyen Emel Günoğlu bu turlarda yemek yapıyor.

MasterChef 2020 seçmelerine katılan Emel Günoğlu, yarışmada verilen sürede iki yemek birden yaptı. Aslen Artvin’li olan Günoğlu yarışmaya Düzce’den katılıyor. Aşçı olan MasterChef Emel aynı zamanda turizm ve organizasyon işleri ile uğraşıyor.

MasterChef Emel bu akşam yarışmadan elendi. Son 16’ya ana kadroya kalamadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri