Ana SayfaMagazinMasterChef kim elendi? MasterChef'te kim gitti?

MasterChef kim elendi? MasterChef’te kim gitti?

MasterChef kim elendi? MasterChef'e kim veda etti? yarışmanın iki favori ismi Eray ve Özgül'den hangisi kaybetti ve veda etti. İşte MasterChef kim elendi sorusunun yanıtı.

MasterChef kim elendi kim gitti? Türkiye’nin en çok izlenen yemek yarışmasında bu gecenin kaybedeni kim oldu? Eray ve Özgül son ikiye kalan isimler olmuştu. Büyük çekişmeyle geçen MasterChef eleme gecesinde bir isim elenerek şampiyonluk hayallerine veda etti. MasterChef kim elendi merak konusu. Kim gitti sorusu yanıt buldu.

Eray Özgül ile kaldığı eleme potasından çıkamadı. Eray MasterChef’ten elendi. Ayrılık sonrası Eray gözyaşlarına hakim olamazken Mehmet Şef’in de ağladığı görüldü.

MasterChef kim elendi? Eray elenen isim oldu

Serhat’ın da başaralı bulunan yemeğinin ardından eleme oyununda son ikiye Eray ve Özgül kaldı. Zaten Özgül son 5 isim arasında kalmayı başaran tek kadın yarışmacıydı.
Mehmet Şef “Daha az başarılı tabak yapan ve burada MasterChef hayalleri sona erecek olan yarışmacımız bize veda edecek” dedi ve elenen ismi açıkladı. Eray Özgül ile kaldığı eleme potasından çıkamadı. Eray MasterChef’ten elendi.

MasterChef kim elendi Eray mı elendi?

Barbaros, Serhat ve Emir kendilerini garantiye alarak son dörte kalmayı başardılar. Ancak Eray son dörde kalmayı başaramadı. Bu nedenle Özgül ile elemeye kaldı. Eray mı Özgül mü bu akşam MasterChef rüyalarına veda etti?

MasterChef kim elendi sorusunun cevabı Özgül mü?

Bu akşam yemek yaparken elini kesen ve büyük bir tehlike atlatan Özgül onlarca yarışmacı arasındaki tek kadın olarak son 5 arasına girmeyi başardı. Peki bu akşamki elemeden çıktı mı? Özgül gecenin kaybedeni mi oldu yoksa kazananı mı? Eray Özgül ile kaldığı eleme potasından çıkamadı. Eray MasterChef’ten elendi. Özgül yola devam ediyor.

Bu akşam elenme adayı olan MasterChef yarışmacısı Özgül Coşar aslında mesleğe hiç de uzak olmayan biri. Özgül gıda mühendisi. Özgül 36 yaşında ve Emrullah Coşar ile evli. Bu mutlu evlilikte 2 de çocukları var. Pastacılık ve ekmekçilik eğitimi aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri