Ana SayfaMagazinMasterChef kim elendi? Furkan mı Barbaros mu?

MasterChef kim elendi? Furkan mı Barbaros mu?

MasterChef kim elendi? Furkan mı Barbaros mu elendi? MasterChef'in ilk 10'una kalamadan yarışmaya veda eden isim kim oldu?

MasterChef kim elendi? MasterChef’in ilk 10’una kalamadan yarışmaya veda eden isim kim oldu? MasterChef yarışmasında kim elendi? Barbaros, Uğur ve Furkan son üçe kaldı. Mehmet Şef onlardan kaz ciğeri tabağı hazırlamalarını istedi. Kaz ciğeri yemeğinde en başarılı isim Uğur oldu.

Furkan elenen isim oldu

Veda eden ismi Somer Şef açıkladı. Somer Şef “Bu gece bize veda edecek olan arkadaşımız Furkan sensin” dedi.

MasterChef 95. Bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Uğur’un başarılı kaz ciğeri tabağı onu bu stresten uzak tuttu. Geriye ünlü yemek yarışmasının iki iddialı ismi kaldı: Barbaros ve Furkan.

MasterChef kim elendi?

MasterChef yarışmasında Uğur’un birinci olmasının ardından nefesler tutuldu. Son ikiye Barbaros ile Furkan kaldı. Peki bu iki isimden elenen, yarışmaya veda eden kim oldu?

MasterChef yarışmasında bu akşam kim elendi sorusu yanıt buldu.

Mehmet Şef’in tabağına en yakın tabağı yapan Barbaros mu yoksa Furkan mı oldu?

Üç jüri oy birliğiyle elenen isme karar verdi. Ancak açıklamadan önce şunun altını çizdiler: “Tabakların ikisi de güzeldi. Ancak artık öyle bir yere geldik ki tabakta hata aradık.”

Bu inceleme sonunda yarışmaya veda eden isim Furkan oldu. Veda eden ismi Somer Şef açıkladı. Somer Şef “Bu gece bize veda edecek olan arkadaşımız Furkan sensin” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri