Ana SayfaMagazinMasterChef kim elendi? Özgül mü Emir mi elendi?

MasterChef kim elendi? Özgül mü Emir mi elendi?

MasterChef kim elendi kim gitti? Elenen kim oldu? Özgül mü yoksa Emir mi elendi? Son üçe kalan isimler hangileri oldu? MasterChef yarışmasında kim elendi?

MasterChef Kim elendi? Özgül mü Emir mi elendi? Şefler Mehmet, Danilo ve Somer MasterChef’te son üçe kalan isimleri belirledi. Elemeye kalan iki isim vardı bu akşam Özgül ve Emir. Bugünkü oyunda uzun süre Özgül’ün arkasından giden Emir 3. Oyunda durumu toparladı. Arayı kapattı. MasterChef’te pazar günü kim gitti? Elenen kim oldu?

MasterChef kim elendi?

Ünlü yemek yarışmasında bu gece kim gitti? Yarışmaya veda eden isim kim oldu. Bugün Emir ve Özgül 3 oyun oynadı bu oyunlar sonunda toplanan puanlar karşılaştırıldı ve bir kişi yarışmaya veda etti. Peki ama Barbaros ile Serhat’ın yanına giden üçüncü isim kim oldu.
Özgül malzeme seçiminde büyük bir hata yaptı. Emir gibi daha eti seçmek yerine kuru etini seçti. Bu da pişirmede bazı sakıncalar doğurdu.

MasterChef kim elendi Özgül gitti

64 puana karşı 57 puan alabilen Özgül yarışmaya veda etti. Emir bu akşam 64 puan topladı ve adını son üçe yazdırdı. Özgül ise 57 puan topladı ve MasterChef’i dördüncü olarak tamamladı.

Somer Şef elemenin ardından “Özgül kendinle gurur duymalısın. Senin mücadeleyi ruhun bütün ekibe ilham oldu” diyerek son dörte kalan tek kadın yarışmaca olan Özgül Coşar’a iltifatlarda bulundu.

MasterClef’te son 3

Emir son üçe kaldı ve bu bilgiyi öğrenir öğrenmez sempatik bir tavırla Barbaros ve Serhat’a gözdağı verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri