Ana SayfaMagazinMasterChef kim elendi? Ebru mu elendi?

MasterChef kim elendi? Ebru mu elendi?

MasterChef kim elendi? Ebru mu elendi Serhat mı? MasterChef son bölümde bir kişi daha elendi. Son ikiye kalan Serhat mı yoksa Ebru mu elendi? 6 Aralık'ta MasterChef'e kim veda etti?

MasterChef kim elendi? Ebru mu elendi Serhat mı? MasterChef son bölümde bir kişi daha elendi. Son ikiye kalan Serhat mı yoksa Ebru mu elendi? 6 Aralık’ta MasterChef’e kim veda etti? Kim gitti?

Ebru bu akşam elemeden çıkamadı. MasterChef yarışmasını yedinci olarak tamamladı. İşte eleme gecesinin detayları…

MasterChef kim elendi? MasterChef’te eleme gününde yarımada veda eden şef adayı kim oldu. Danilo Zanna, Mehmet Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüre olduğu ünlü yemek yarışmasıda bu akşam bir kişi daha hayallerine veda etti. Peki ama kim? MasterChef’te kim elendi?

MasterChef kim elendi? Ebru elendi

Serhat ya da Ebru’dan biri MasterChef’te rüyalarına veda edecekti. Peki ama o isim kim oldu? Yaptığı yemek şeflerden geçer not alamayan bir isim daha MasterChef’den elendi.

Pazar akşamı yeni, bambaşka bir eleme heyecanı vardı. Eray, Ebru ve Serhat başarısız tabakları nedeniyle elemeye kalan üç isimdi.

Finalde Eray yaptığı yemekle şeflerin beğenisini kazanmayı başardı ve yarışmada yoluna devam edebildi.

Eray’ın ardından MasterChef’in en güçlü ismi Serhat ile kadınları önde gelen yarışmacısı Ebru, mücadeleye tutunmak için son kozlarını oynadı.

MasterChef Ebru Has kimdir?

Türkiye’nin en zorlu yemek yarışmasında yer alan Ebru Has 28 yaşında bir kadın aşçıdır. Düzce Akçakocalı doğumlu olan Ebru hayatını Balıkesir’de sürdürüyor. Aynı zamanda profesyonel bir voleybolcu da olan Ebru hayatını aşçılık yaparak kazanıyor. Ebru bu akşam elemeden çıkamadı. MasterChef yarışmasını yedinci olarak tamamladı.

MasterChef kim elendi? Eleme potasındaydı Serhat ancak elenmedi. Elenen isim Ebru oldu.

MasterChef Serhat Doğramacı kimdir?

MasterChef yarışmacısı Serhat 3 dil biliyor. İngilizcesi harika başlangıç düzeyinde de Almanca ve Rusça biliyor. Henüz çok genç. 23 yaşında olan Serhat genç yaşına rağmen 10 yıla yakın aşçılık tecrübesine sahip olduğunu söyledi. Gastronomi yarışmalarında 15 madalya kazandığını anlatan MasterChef Serhat’ın Amerika ve Almanya deneymini de var.

Serhat bu akşam eleme potasındaydı ancak potadan çıkmayı başardı. Elenen isim Ebru oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri