Ana SayfaMagazinMasterchef şampiyonu Serhat itiraf etti! Serhat Doğramacı ödülü almadı mı?

Masterchef şampiyonu Serhat itiraf etti! Serhat Doğramacı ödülü almadı mı?

Masterchef şampiyonu Serhat itiraf etti! Serhat Doğramacı ödülü almadı mı? Masterchef yarışmasında geçen yıl şampiyon olan Serhat Doğramacı gerçeği itiraf etti. Serhat Doğramacı ile ilgili o gerçek çok şaşırttı. İşte detaylar...

Masterchef şampiyonu Serhat itiraf etti! Serhat Doğramacı ödülü almadı mı? Masterchef yarışmasında geçen yıl şampiyon olan Serhat Doğramacı gerçeği itiraf etti. Serhat Doğramacı ile ilgili o gerçek çok şaşırttı. İşte detaylar…

Masterchef şampiyonu Serhat itiraf etti

Tv 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan fenomen haline gelen yarışma programı Masterchef Türkiye’de geçen yıl şampiyon olan Serhat Doğramacı büyük ödülün sahibi olmuştu.

Masterchef yarışmasında geçen yıl şampiyon olan Serhat Doğramacı büyük ödül olarak araba kazanmıştı. Yarışma sonrası ödülü aldığı sanılan Doğramacı hakkında gerçekler ortaya çıktı.

Serhat Doğramacı ödülü almadı mı

Masterchef şampiyonu olup 850 Bin TL değerinde araba kazanan Doğramacı’nın ödülünün verilmediği ortaya çıktı. Yarışmada birinci seçilmesinin üstünden 6 ay geçmesine rağmen ödülü teslim edilmeyen Serhat Doğramacı konu hakkında açıklama yaptı.

Doğramacı, “Araba sadece benim değil. Biz arabayı Barbaros ile bölüştük. Arabayı da henüz alamadım ama Acun Medya benim için biraz acele davranacakmış, sağ olsunlar. Zaten biliyorsunuz, 6 ay ile 1 yıl arasında alınıyor.” dedi.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri