Ana SayfaMagazinMasterChef Selin elendi? MasterChef Selin kimdir?

MasterChef Selin elendi? MasterChef Selin kimdir?

Tanya ile son ikiye kalan Selin MasterChef’ten elendi. MasterChef yarışmasından elenen Selin Öztürk Aydın kimdir?

Tanya ile son ikiye kalan Selin MasterChef’ten elendi. MasterChef yarışmasından elenen Selin Öztürk Aydın kimdir?

Somer Şef “Burada kaldığın süre boyunca yat kalk Selin’e dua et. Yapamadığın bir tabakla burada kaldın. Çünkü Selin’in ahtapotu yenemeyecek kadar çiğdi” diye konuştu.

Selin MasterChef’ten elendi. Haftalardır büyük bir mücadele veren Selin “Tabağı çiğ getirdim bunun için hepinizden özür diliyorum” dedi.

MasterChef Selin kimdir?

Selin Öztürk Aydın, 1990, İzmir doğumludur. Özel sektörde çalışan Selin, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunu. Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Selin Öztürk Aydın aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak rol almaktadır.

Toprağı ve mutfağı sevdiğini belirten yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır. “Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor” diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar arasında yer almaktadır.

Selin MasterChef’ten elendi. Haftalardır büyük bir mücadele veren Selin “Tabağı çiğ getirdim bunun için hepinizden özür diliyorum” dedi. Selin 19 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde yarışmaya veda etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri