Ana SayfaMagazinMasterChef Serhat nişanlısı kim? Serhat kiminle evleniyor?

MasterChef Serhat nişanlısı kim? Serhat kiminle evleniyor?

MasterChef Serhat kiminle evleniyor? Serhat nişanlısı kim? Barbaros 25 bin liralık ödülü Serhat için harcayacak. Düğün için. Serhat kiminle evleniyor merak konusul

MasterChef Serhat nişanlısı kim? Serhat kiminle evleniyor. Barbaros bu akşam 25 bin liralık büyük ödülü kazandı ardından duygusal bir konuşma yaptı. Barbaros 25 bin liralık para ödülünü arkadaşı Serhat’ın düğünü için harcayacağını söyledi. Haliyle Serhat Kiminle evleniyor merak konusu oldu?

MasterChef Serhat kiminle evleniyor? Serhat nişanlısı kim? Barbaros 25 bin liralık ödülü Serhat için harcayacak. Düğün için. Serhat kiminle evleniyor merak konusu. İşte Serhat’ın nişanlısıyla çektirdiği o fotoğraflardan biri.

MasterChef Serhat’ın nişanlısı kimdir? Jüri üyeleri teker teker Serhat’a başsağlığı dileyince olay bir anda gümdem oldu. Sonradan anlaşıldı ki MasterChef yarışmacısı Serhat’ın nişanlısının babası vefat etti. Peki ama Serhat’ın nişanlısı kim, birlikte fotoğrafları var mı?

MasterChef Serhat’ın nişanlısı kim?

Masterchef 2020’nin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Serhat Doğramacı için dün şefler başsağlığı dileğinde bulundu. Masterchef Serhat’ın nişanlısı kimdir sorusu bir anda gündem oldu. Somer Şef, Serhat’a “Nişanlının başı sağolsun” dedi.

Masterchef Serhat Doğramacı’yı yarışmaya katılmaya ikna eden nişanlısının babası geçtiğimiz günlerde öldü. Peki kimdir Serhat’ın nişanlısı, kaç yaşında? Bu konuda ne yazık ki henüz çok az bilgi mevcut.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri