Ana SayfaMagazinMasterchef Serhat ve Cemre neden kavga etti? Eski Masterchef şampiyonları birbirine girdi

Masterchef Serhat ve Cemre neden kavga etti? Eski Masterchef şampiyonları birbirine girdi

Masterchef Serhat ve Cemre neden kavga etti? Eski Masterchef şampiyonları birbirine girdi! Tv8'de yayınlanan Masterchef'in eski şampiyonları kavga etti. Detaylar haberimizde!

Masterchef Serhat ve Cemre neden kavga etti? Eski Masterchef şampiyonları birbirine girdi! Tv8’de yayınlanan Masterchef’in eski şampiyonları kavga etti. Detaylar haberimizde!

Masterchef Serhat ve Cemre neden kavga etti

MasterChef Türkiye’nin eski şampiyonları Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı arasında tartışma çıktı. Cemre Uyanık, Survivor birleşme partisine katıldığı MasterChef yarışmacılarıyla pozunu paylaşırken Doğramacıyı kesti. Cemre Uyanık, bunun ardından fotoğrafın tam halini paylaşıp kendisine gönderme yapan Doğramacı’ya cevap verdi.

Birçok eski MasterChef yarışmacısı, geçtiğimiz günlerde Dominik’e giderek Survivor yarışmacılarına yemek yaptı. Instagram hesabından adada arkadaşları ile çektirdiği pozunu paylaşan MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık’ın 2020 şampiyonu Serhat Doğramacıyı fotoğraftan silmesi tartışmayı alevlendirdi.

“Hazmedemeyenleri boş verin”

Cemre Uyanık’ın bu hareketine karşılıksız kalamayan Serhat Doğramacı ise kendi hesabından fotoğrafın tam halini paylaşıp “Hazmedemeyenleri boş verin” notunu yazarak sadece Cemre Uyanık’ı etiketlemedi. Kısa sürede tepkilerin odağı olan Uyanık, sosyal medya kullanıcılarından tepki çekince paylaşımındaki yorumlara sınırlandırma getirdi.

Tartışmayı devam ettiren Uyanık, süper mini şortuyla bir karesini paylaşıp “Sahte insanların korumak istedikleri bir imajı vardır. Gerçek insanlar sadece umursamazlar. Umursamaz kaç kişiyiz ki” notunu düştü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri