Ana SayfaMagazinMasterchef Tanya yeni hali? Tanya Kilitkayalı kilolu halini görenler tanımakta zorluk çekti!

Masterchef Tanya yeni hali? Tanya Kilitkayalı kilolu halini görenler tanımakta zorluk çekti!

Masterchef Tanya yeni hali? Tanya Kilitkayalı kilolu halini görenler tanımakta zorluk çekti! Masterchef 2020'de Kıbrıs şivesi ile izleyenlerin sempatisini kazanan Tanya Kilitkayalı yarışmadan sonra 10 kilo aldı. Görenler tanıyamadı. İşte Masterchef Tanya yeni hali!

Masterchef Tanya yeni hali? Tanya Kilitkayalı kilolu halini görenler tanımakta zorluk çekti! Masterchef 2020’de Kıbrıs şivesi ile izleyenlerin sempatisini kazanan Tanya Kilitkayalı yarışmadan sonra 10 kilo aldı. Görenler tanıyamadı. İşte Masterchef Tanya yeni hali!

Masterchef Tanya yeni hali

Materchef yarışmasının son düzlüğünde ani bir şekilde elenen Kıbrıslı Tanya Kilitlayalı, seyirci tarafından oldukça sevildi. Kıbrıs’ta balık restoranı olan Tanya Kilitkayalı, yavru vatana döner dönmez mesleğine kaldığı yerden devam etti.

MasterChef Türkiye’ yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran ve Kıbrıs şivesiyle hafızalara kazınan Tanya Kilitkayalı, instagram hesabını da aktif kullanan isimlerden oldu. Şu an instagram hesabında 141 bin takipçisi olan Tanya Kilitkayalı’nın yeni görüntüsü sevenleri oldukça şaşırttı.

Yarışmadayken oldukça zayıf olan Tanya, sosyal medya hesabına koyduğu son fotoğrafta görenleri hayrete düşürdü. MasterChef 2020’nin sevilen yarışmacısı son haliyle şaşırttı. 10 kilo alan Tanya paylaşımının altına “Tanya sen biraz kilo mu aldın ya? / Evet biraz değil, 10 kg aldım” notunu düştü.

https://www.instagram.com/p/CQGuIfXsfHw/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri