Ana SayfaMagazinMasterChef Uğur neden elendi? Uğur ne yazdı? Sosyal medya mesajları

MasterChef Uğur neden elendi? Uğur ne yazdı? Sosyal medya mesajları

MasterChef Uğur neden elendi? Uğur ne yazdı? Ne oldu? Uğur MasterChef'ten elendi ama ne yazdı? Uğur'un sosyal mesajları neydi?

MasterChef Uğur neden elendi? Uğur ne yazdı? Sosyal mesajları neler? İşte Uğur’un elenme nedeni. Uğur gözyaşları içinde ünlü yemek yarışmasına veda etti. “İnsanların tanıdığı Uğur’u herkese göstermek isterdim” dedi ve gözyaşlarına boğuldu.

“Herkesten özür diliyorum. Gerçekten özür diliyorum” sözleriyle sosyal medyada paylaştığı mesajlardan dolayı yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.

MasterChef Uğur neden elendi?

MasterChef Uğur diskalifiye ne zaman? Uğur ne zaman elenecek merak konusu. İki haftadır diskalifiye olacağı konuşulan MasterChef Uğur bu akşam eleniyor mu? MasterChef Uğur ne zaman diskalifiye olacak? Uğur bu akşam eleniyor mu?

MasterChef Uğur neden elendi? Sosyal medyada ne yazdı?

“O kadar sinirliyim ki? Ama kendime ve geçmişime sinirliyim. Ama insanların tanıdığı o Uğur kesinlikle ben değilim” diyerek yazdıkları mesajlar nedeniyle pişmanlığını anlattı.

Bilindiği gibi MasterChef yarışmacısı Uğur, nefret içeren mesajları nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu. Hatta programın yapımcısı ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı da diskalifiyeyi doğrulayan bir mesaj paylaştı.

MasterChef Uğur diskalifiye ne zaman?

İki haftadır elenmeyen MasterChef Uğur ne zaman diskalifiye olacak merak konusu.

Tam 14 haftanın geride kaldığı MasterChef’te bu akşam Soner Şef Uğur’u çağırıp ona bir şeyler anlatacak. Uğur bu akşam yarışmadan elenecek mi?

MasterChef Uğur ne yaptı da, sosyal medyada neler yazdı da diskalifiye edildi merak konusu. Ünlü jüri Somer Şef bu akşam, eleme gecesinde Uğur’u yanına çağırıp ona bir bildirimde bulunacak.

İşte Uğur’un elenmesine, diskalifiye olmasına yol açan mesajları ve Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri